EN|RU|UK
 Політика України
  6087  76

 Проекти постанов про відставку міністра внутрішніх справ Авакова відхилено профільним комітетом ВР

Такі рішення були прийняті більшістю присутніх на засіданні членів комітету - народних депутатів України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Правоохоронці сьогодні - не чиясь приватна армія, вони працюють для безпеки громадян, - Аваков. ВIДЕО

Парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді України зняти з розгляду і відхилити три проекти постанов: "Про звільнення Авакова А. Б. з посади міністра внутрішніх справ України" (реєстр. №2846), поданий народними депутатами України Соболєвим Є. В., Добродомовим Д. Є., Костенком П. П. та іншими; "Про самоусунення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова від виконання повноважень" (реєстр. №5486), поданий народним депутатом України Капліним С. М. і "Про звільнення Авакова А. Б. з посади міністра внутрішніх справ України" (реєстр. №5041), поданий народними депутатами України Капліним С. М., Немирівським А. В.

"Постанова 2846 про зняття з посади міністра внутрішніх справ Арсена Авакова має бути знята взагалі з розгляду як така, що втратила актуальність", - сказав голова комітету, народний депутат України Андрій Кожем'якін. За його словами, ця постанова була зареєстрована в парламенті ще в 2015 році. А відтоді вже змінився прем'єр-міністр разом зі складом уряду.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n429215
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU1haTU9VTjVNRnBpVVhST1IwSXdXVXhSYzA1RGVUQk1jbEZ6U0hwUmEzUkRadz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору