EN|RU|UK
 Політика України
  21935  254

 Готують закон, який зобов'яже дотримуватися балансу в новинах, - Сюмар

На сьогодні триває напрацювання нової редакції закону про аудіовізуальні послуги, куди можуть включити вимогу для телеканалів щодо дотримання політичного балансу в новинах.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторія Сюмар розповіла під час засідання Комітету.

"Закон про аудіовізуальні послуги - ми його зараз переписуємо, тому що за цей час, коли ми написали черговий драфт, з'явилися нові директиви ЄС... Ми зараз впроваджуємо купу нових термінів (до законопроекту. - ред.), які з'явилися за цей час. Там у нас планується норма про необхідність дотримання балансу в новинах - це та норма, якої немає сьогодні в українському законодавстві і з приводу якої не надто щасливі телевізійні канали", - сказала Сюмар.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Найголосніше "третій Майдан" віщували російські ресурси, - Порошенко

За її словами, відповідні зміни необхідні для дотримання Україною взятих на себе зобов'язань щодо імплементації вітчизняного законодавства відповідно до європейських стандартів.

Зокрема, парламентар зазначила, що сьогодні в ЄС пріоритетними є напрямки щодо встановлення значно більших вимог до контенту, особливо новинного, і в тому числі контенту Інетернет-видань.

Також читайте: Росія веде проти України масштабну кіберрозвідку з метою дискредитації певних політиків, - Сюмар
Источник: https://ua.censor.net.ua/n429231
VEhrdlVtZDBRekV3VEhaUmRHUkRlREJNUkZKb09VTXhNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05vTUZrM1VYWk9RM2N3V1VGMlREbERXREJLZWxGb1p6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору