EN|RU|UK
 Політика України
  3192  34

 Рада сьогодні розгляне зміни в "закон Савченко", законодавство про заочне засудження і спробує врегулювати питання податкової міліції

Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер розгляне законопроект №5610, у якому пропонують скасувати 15 квітня 2017 року як кінцевий термін застосування заочного засудження до осіб, які не перебувають у розшуку Інтерполу.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Рада планує розглянути проект постанови №5687, у якому пропонують закликати Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) враховувати окупацію Росією територій України під час підготовки звітів.


Крім того, в порядку денному є законопроект №0940 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування спадщини), яким запропоновано, зокрема, усунути технічну неточність роботи Податкової міліції.

Рада має намір розглянути блок питань щодо фінансів і банківської діяльності, зокрема законопроект №6010 про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків, а також №4960 про протидію відмиванню доходів.


Також у порядку денному вказано блок питань правоохоронної сфери, зокрема законопроект №5259, у якому пропонують заборонити застосування "закону Савченко" (закону про зарахування 1-го дня попереднього ув'язнення як 2-х днів у термін основного покарання) до засуджених за тяжкі й особливо тяжкі злочини.

У четвер депутати мають намір розглянути проект постанови №5571 про обрання до складу комісії зовнішнього контролю щодо проведення аудиту ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро заступника Генерального інспектора Департаменту юстиції США Роберта Сторча.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n429278
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTXJNRXhNVVhORFJGRjJUa2RYTUV4MlVteDBSMGN3V21KU2FqTjZVWFE1UTNjd1RISlJkblJET1VsT1EyZ3dURVJSYzNSSFNEQk1XRkYyWkVNMk1FdzFPREJLVEZGdlNIcFJiamxES3pCTVZGRnpUa2RETUV4eVVYWjBRM2t3VEdwUmRWTkVVWFYwUXlzd1RGUlJkR1JETmpCWlJUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору