10778  72

Донецький "Шахтар" вилетів із Ліги Європи, поступившись іспанській "Сельті"

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи на стадіоні "Металіст" у Харкові донецький "Шахтар" поступився іспанській "Сельті" з рахунком 0:2.

Як передає Цензор.НЕТ, футболісти української команди утримували позитивний для себе результат 0:0 до останніх хвилин матчу. Однак на 90-й хвилині у ворота "Шахтаря" призначили пенальті, який вдало реалізував Аспас. А вже в овертаймі ще один гол у ворота донецької команди забив Кабраль (108).

Таким чином за підсумками двох матчів "Сельта" перемогла з рахунком 2:1.

Склади команд:

Шахтар: П'ятов, Срна, Ракицький, Ордець, Ісмаїлі, Фред, Малишев (Борячук, 112), Марлос, Тайсон (Бернард, 82), Коваленко (Степаненко, 72), Бланко-Лещук.

Сельта: Альварес, Хоні, Фонтас, Кабраль, Ронкалья (Хосабет, 58), Ернандес, Васс (Бонгонда, 78), Мальо, Аспас, Гвідетті, Сісто (Россі, 85)