EN|RU|UK
 Політика України
  25245  224

 Міністерство з питань окупованих територій: РФ проводить в Україні "таємні операції"

Російська Федерація намагається комплексно застосовувати проти України військову силу, політичні, економічні й інші засоби невійськового характеру.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

"У своїй промові під час оперативного збору керівного складу Збройних Сил України Президент Петро Порошенко зазначив що РФ буде намагатися реалізувати імперські плани, як у формі продовження гібридної війни, так і, не виключено, - відкритої агресії. Дійсно, відповідно до власних доктринальних підходів, РФ намагається комплексно застосовувати проти України військову силу, політичні, економічні та інші засоби невійськового характеру, одночасно сподіваючись використати протестний потенціал населення, а також фінансовані та керовані ззовні політичні сили та громадські рухи", - повідомляє міністерство.

Також читайте: "Сьогодні РФ працює над повзучою легітимізацією крадіжки Криму", - Ірина Геращенко

Як зазначають, одним із видів реалізації засобів невійськового характеру є так звані "таємні операції".

"Головною ознакою таємних операцій є намір країни, що їх проводить, вплинути на політичну, економічну чи військову ситуацію у такий спосіб, щоб її роль у цьому не була очевидною. Тобто, у нашому випадку, рівень та якість проведення згаданих операцій має забезпечити високий рівень "правдоподібного заперечення" з боку РФ", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві вважають, що саме через розуміння характеру діяльності РФ проти України і її стратегічних завдань слід розглядати події, що відбуваються зараз у політичній і економічній сферах держави.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Росія готувала переворот у Криму в 2004 і 2008 роках, але тоді умов не було", - спільник окупантів Чалий
Источник: https://ua.censor.net.ua/n429432
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMmRFTTJNRmxRVVhZNVEzY3dXV0pTYkhSSFVHWk9RMk13V21KUmRtUkhWekJaU0ZKbmRFTXhNRmxFVW1ka1IwTXdURXhSZG1sRVVYUjVSRkYyT1VNME1GbE1VWE5PUXprd1dYZG5NRXczVVhWMFIwUXdUQzlSZG5SRGVUQk1SRkYyWkVNME1GbFZaekJaVEZGMFpFZEJNRXhxVW1kMFF5c3dXVVJTYkhSRE5RPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору