EN|RU|UK
 Суспільство
  1763  5

 Акціонери ПАТ "Діві банк" звинувачують правоохоронців у тиску

Акціонери ПАТ "ДІВІ БАНК" звинувачують правоохоронні органи в спробах заблокувати роботу банку та створенні штучного тиску на акціонерів установи.

Про це йдеться в прес-релізі банку.

"Представники правоохоронних органів в особі прокурора ГПУ Стороженка С.В. і слідчого Тарасенка А.С. уже понад рік намагаються заблокувати роботу ПАТ "ДІВІ БАНК", створюючи штучний тиск на акціонерів установи та голову правління Сергія Горбачевського", - стверджують у банку.

Окрім того, за інформацією прес-служби, "20 лютого в засобах масової інформації розпочалася інтенсивна інформаційна атака задля поширення неправдивої інформації про звинувачення у розтраті коштів Інтеграл-банку Сергія Горбачевського під час його перебування на посаді заступника начальника казначейства Інтеграл-банку, що призвело до втрати платоспроможності фінансової установи".

"Прокурор ГПУ Стороженко С.В. і слідчий Тарасенко А.С. вже понад рік імітують розслідування, діючи всупереч закону", - вважають у банку.

"Замість того, щоб вести слідство об'єктивно і встановити реальних винних осіб, які мали повноваження розпоряджатися майном і коштами банку, але давно вже переховуються за кордоном, а також визначити реальні причини банкротства Інтеграл-банку, прокурор і слідчий використовують кримінальні справи щодо Інтеграл-банку суто з метою незаконного тиску на екс-працівника казначейства та блокування роботи ПАТ "ДІВІ БАНК", - йдеться в повідомленні.

"За весь час проведення слідства ані прокурор ГПУ Стороженко С.В., ані слідчий Тарасенко А.С., не знайшли жодного доказу протиправних дій ПАТ "ДІВІ БАНК" чи його акціонерів. Прокурор і слідчий оперують лише суб'єктивними даними (упродовж 2-х років слідства не було проведено жодного аудиту чи економічної експертизи), свідченнями псевдо-свідків, яких працевлаштовували в Інтеграл-банк уже після дати визнання банку неплатоспроможним (вересень 2015)", - стверджують у прес-службі банку.

За їхньою інформацією, протягом усього слідства ігнорують клопотання потерпілих, регулярно порушують норми процесуального законодавства.

"Метою подібних прецедентів ігнорування закону й безпідставних звинувачень, звісно, є тиск на бізнес, що виглядає як корупційна складова за відсутності реального складу правопорушення", - переконані акціонери компанії.Источник: https://ua.censor.net.ua/n429472
VEhrNGRrdzVSMEl3VEhaU2JIUkRNREJaU0ZKbmRFTjVNRXcxT0RCTVNGRnpUa001TUV4eVVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору