EN|RU|UK
 Політика України
  3670  22

 Земельні документи, видані в Криму після окупації, є недійсними і не створюють правових наслідків, - Держгеокадастр

Переоформлення українських документів на нових власників або їх скасування російською окупаційною "владою" Криму - незаконне і не буде визнано державними органами України.

Так у державній службі геодезії, картографії та кадастру відповіли на інформаційний запит Крим.Реалії, посилаючись на статтю Закону України "Про забезпечення прав та свобод громадян і правовий режим на тимчасово окупованій території України", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Статтею 9 Закону передбачено, що будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці ці органи або особи створені, обрані чи призначені в порядку, не передбаченому законами України. Будь-який акт (рішення, документ), виданий органами або особами, передбаченими частиною другою цієї статті, є недійсними і не створюють правових наслідків", - написали в офіційній відповіді на запит.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Сьогодні РФ працює над повзучою легітимізацією крадіжки Криму", - Ірина Геращенко

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії.Источник: https://ua.censor.net.ua/n429521
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGME9VTXhNRXg2VVhVNVIxQm1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VEVSU2FIUkhWekJaT1Rnd1NsUlJkR1JIUVRCTVlsRnpPVU14TUV3M1VYVjBRM2N3VEZSUmMwNUhRakJaVEZKblNIcFJiWFJIUVRCTWFsRjJRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору