EN|RU|UK
 Політика України
  5025  22
Матеріали за темою:

 Сформовано склад Громадської ради при НАЗК. СПИСОК

Розпочинає свою діяльність Громадська рада при Національному агентстві з питань запобігання корупції. Її склад сформували сьогодні на установчих зборах делегати громадських об'єднань. Шляхом рейтингового голосування обрано 15 кандидатів із 44, запропонованих громадськими об'єднаннями.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі НАЗК.

"Впевнений, що новообрана Громадська рада при НАЗК буде ефективним медіатором між Національним агентством та суспільством", - зазначив після завершення голосування Ігор Ткаченко, керівник апарату НАЗК, уповноважений за проведення конкурсу з формування Громадської ради.

Склад Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції протягом 3 днів буде подано на затвердження Кабінету Міністрів України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій Порошенка, Гройсмана і членів Кабміну

До Громадської ради обрано:

АНІСЬКОВИЧ Павло Юрійович

БЄЛОВОЛ Тетяна Дмитрівна

БОБИРЕНКО Віктор Анатолійович

ВОРОБЙОВ Вадим Вячеславович

ГУСЕВ Костянтин Олександрович

ДРІК Олександра Миколаївна

ЄЗЕРСЬКИЙ Костянтин Валерійович

КУЧМА Остап Тарасович

РИЖОВ Гліб Олегович

РОМАШКО Юрій Ігоревич

СВІТЛИК Віталій Євгенович

СІМКА Мирослав Олегович

СТАРЧЕНКО Сергій Володимирович

СТУПАК Лариса Вікторівна

ТАРАН Віктор Вікторович

"Понад 30 делегатів на зборах представляли різні регіони України. Прозора та ефективна організація процесу обрання Громадської ради при НАЗК відбулася завдяки допомозі Реанімаційного пакету реформ (РПР), рушійною силою якого стала ГО "Антикорупційний штаб", а також Програмі розвитку ООН (ПРООН), завдяки якій забезпечувалася допомога регіональним делегатам", - відзначив Ігор Ткаченко.

Також дивіться: "Та ти що, а ти лікар?" - заступник голови НАЗК Радецький затриманий напідпитку за кермом автомобіля. ВІДЕО

Нагадаємо, що заяви та додані до них документи від громадських об'єднань щодо участі їх представників у зазначених зборах надходили до НАЗК у період з 26 січня до 14 лютого 2017 року. 113 громадських об'єднань делегували 173 представників, а саме: осіб, уповноважених представляти громадські об'єднання - 56 делегатів та осіб, які були запропоновані громадськими об'єднаннями для включення до складу ради - 44 кандидати.

Також на сайті НАЗК оприлюднено список представників громадських об'єднань, яким відмовлено в участі в установчих зборах із зазначенням підстави для відмови. Він містить 38 делегатів та 35 кандидатів від 53 громадських організацій.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n429528
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3g1T0hZd1RGQlNaMDVES3pCTWVsRnpUa013TUZsSVVtcE9Rell3VEVGbk1GbEVVWE5PUXpBd1RFSTRNRW96VVd0T1ExZ3dTbTg5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору