EN|RU|UK
 Події
  1413  16
Матеріали за темою:

 Генпрокурор Луценко з казахським колегою "обговорили ключові питання відносин у правовій сфері"

24 лютого 2017 року відбулася зустріч Генерального прокурора України Юрія Луценка з генеральним прокурором Республіки Казахстан Жакіпом Асановим.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ГПУ.

У повідомленні зазначають: "Під час заходу сторони детально обговорили ключові питання українсько-казахстанських відносин у правовій сфері, обмінялися поглядами з актуальних проблем протидії міжнародній злочинності.

"Підвищення ефективності співпраці між нашими відомствами в кримінально-правовій сфері є природним наслідком і продовженням загальної тенденції зближення двох країн на всіх напрямках двосторонніх відносин", - зазначив Юрій Луценко.

Генеральні прокурори України та Республіки Казахстан висловили спільну точку зору про необхідність подальшої інтенсифікації та поглиблення співробітництва, в тому числі з наукових та освітніх питань, а також підтвердили готовність до активного обміну досвідом у сфері реформування правоохоронної системи.

Під час переговорів сторони також визначили наступні конкретні напрями докладання спільних зусиль, зокрема щодо розширення двосторонньої договірної бази в галузі міжнародно-правового співробітництва в кримінальному провадженні".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n429547
TUV4UVVYUmtRemt3VEM5U1owNURLekJNY2xKbk9VZEJNRXczVW1kRFJGRjFPVWRFTUZsaVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJLZGxKbk9VZEhNRXhZVVhaa1F6WXdURFIyVERsRFZEQktMMUZ2TTNwUmJYUkRkekJNWmxGelRrZEdNRmxJVW1kMFEzY3dUREE5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору