EN|RU|UK
 Політика України
  6306  18

 Метою поїздки в заявці на перетин лінії зіткнення Рубан зазначив догляд за квартирою тещі, - Гітлянська

СБУ закликає керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана припинити політичні спекуляції і самопіар на темі звільнення українців з полону бойовиків.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написала прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

За її словами, під час вчорашнього спілкування зі співробітниками СБУ Рубан послався на статтю 63 Конституції України та не надав ніяких пояснень, чому порушив порядок перетину лінії зіткнення, а в пресі він обґрунтував мету поїздки переговорами про звільнення заручників, хоча в заявці на перетин була вказана зовсім інша причина - догляд за квартирою тещі.

"Служба безпеки України вітає будь-яку допомогу в питанні звільнення наших співвітчизників, однак закликає припинити політичні спекуляції і самопіар на цій темі", - написала Гітлянська.

Крім того, прес-секретар СБУ нагадала, що координаційний центр при штабі АТО призупинив дію дозволу на перетин лінії зіткнення громадянину України Володимиру Рубану до з'ясування всіх обставин.

"Рішення ухвалено відповідно до п. 4 ст. 7.9 Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів і вантажів (товарів) через лінію зіткнення в межах Донецької та Луганської областей", - додала Гітлянська.

Нагадаємо, що 24 лютого на YouTube оприлюднено відеозапис відвідування народним депутатом Надією Савченко українських полонених на окупованому Донбасі.

Раніше бойовики "ДНР" заявили, що керівник українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан та депутат Верховної Ради України Надія Савченкоприбули на окуповану територію Донецької області "відвідати українських військовополонених".Джерело:

Джерело: /n429870
27 лютого СБУ опитала Рубана в зв'язку з фактом порушення ним порядку перетину лінії розмежування, а згодом скасувала дозвіл Рубану на перетин лінії зіткнення. У відповідь, Рубан заявив, що через це зірвався обмін заручниками.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n429970

Источник: https://ua.censor.net.ua/n430013
VEhrdlVXczVSMWN3V1V4UmRUbEhVREJNTTFKblpFZE5NRXh5VVhOSWVsRnZUa2RFTUV4SVVYTk9RemxKVGtOVE1FdzNVWFU1UXlzd1RGUlJkVTVET0RCTWFsSm5RemgyTUV4bVVYTk9SMEV3V1ZCU2FEbERPVEJNYWxGMWJucFJkRGxEZHpCTVNGRjJkRWRCTUV3M1VYWmtRM2RtVGtNdk1FdzNVWFU1UXlzd1RERTRNRXRJVVd0a1Eybz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору