EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  4064  13
Матеріали за темою:

 Міжінституційні переговори щодо скасування ЄС віз для України відбудуться за один раунд, - джерело "УНІАН"

В Європейському парламенті переконані, що заплановані на сьогодні міжінституційні переговори про надання Україні безвізового режиму відбудуться за один раунд.

Як передає Цензор.НЕТ, про це власному кореспонденту УНІАН повідомили в Європарламенті, де і відбудеться зустріч представників сторін - ЄП, Ради ЄС та головуючої в ЄС Мальти.

"Найімовірніше, сьогоднішня зустріч буде першою і остаточною", - відзначили в Європарламенті.

Відповідно до процедури, після схвалення лібералізації візового режиму з Україною на міжінституційних переговорах це рішення має бути підтверджено Комітетом постійних представників країн - членів ЄС (COREPER) і Комітетом Європарламенту з питань громадянських свобод.

Після цього законодавча ініціатива повинна бути проголосована на пленарному засіданні ЄП і затверджена на засіданні Ради ЄС. Свої підписи під документом повинні поставити президент Європарламенту і представники Ради. Документ має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності через 20 днів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сьогодні в ЄС розпочинаються міжінституційні переговори про скасування віз для України
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430053
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjRNRXhZVVhRNVEza3dXbUpSZERsREt6Qk1URkYxVGtNMVNVNUhRVEJNV0ZGMGRFTTBNRXg0T0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VtZGtReXN3V1RkUmRIYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору