EN|RU|UK
 Суспільство
  4276  77
Матеріали за темою:

 Запорізька міська рада не змогла проголосувати за продаж демонтованого пам'ятника Леніну

На сесії Запорізької міської ради депутати не підтримали пропозицію продати демонтований пам'ятник Леніну: за таке рішення віддав голоси 21 депутат із 58 зареєстрованих на засіданні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода.

"З березня 2016 року по теперішній час демонтована скульптура В. І. Леніна передана на зберігання КП "Водоканал". Вказана скульптура займає достатньо велику територію, адже в висоту сягає близько 20 метрів та має велику вагу, додатково охороняється. Таким чином, зберігання демонтованої скульптури В. І. Леніна призводить до додаткових витрат, які на теперішній час не мають сенсу. В той же час продаж бронзової скульптури В. І. Леніна надасть бюджету міста додаткові кошти", - мовилося у проекті рішення.

Запорізькі депутати планували розглянути питання щодо продажу пам'ятника у грудні минулого року. Втім, воно було знято з розгляду, а міський голова Запоріжжя оголосив про створення робочої групи та проведення громадського обговорення щодо долі монумента.

"З 1 березня по 31 травня будуть проводитися громадські слухання на комісії робочій, що була створена міським головою. Були обговорені проведення цих слухань і форми їхнього проведення. Туди були включені і студентська молодь, і ветеранські організації, і молодіжні організації, і трудові колективи підприємств, і можливість отримання інформації через державні органи, райадміністрації. Також є низка додаткових можливостей узяти участь, у тому числі електронною поштою на сайті мерії. За результатами роботи ми зведемо всі пропозиції і винесемо на розгляд депутатів", - повідомив під час сесії міськради перший заступник міського голови Сергій Мішок.

Наразі на сайті міської ради зареєстрована петиція з вимогою зберегти пам'ятник Леніну "як об'єкт монументального мистецтва", яка набрала необхідну кількість голосів для розгляду депутатами.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430109
TUV4VVVYUmtRell3VERkUmRrNUhSREJNTTFKc2RFTXpNRXhFVW1oMFIxY3dXVGgyVERsRFlqQk1XRkYyWkVkWE1Fd3dka3c1UXk4d1RFUlJka05tVW1vNVIwTXdURE5SZFU1RE5tWk9RekF3VEZoUmRYUkRLekJNZWxKbk9VTTVNRnBpVVhRNVEzY3dXV0pTYkhSSFVHWk9RMWd3VEVSUmRqbERLekJaUkZKc2RFTXlNRXhpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору