EN|RU|UK
 Політика України
  7374  26

 Корчак про конфлікт НАЗК і Мін'юсту: "Вийшло, що зіткнулися амбіції двох людей"

У конфлікті Міністерства юстиції України й Національного агентства з питань запобігання корупції зіткнулися амбіції двох людей - міністра Павла Петренка і члена агентства Руслана Радецького.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю LIGA.net повідомила голова НАЗК Наталія Корчак.

"Я не розумію позицію Петренка. І говорила йому про це особисто. Можливо, спочатку не вистачило комунікації між відповідальним за електронне декларування Русланом Радецьким і Мін'юстом. Але далі почалися голі амбіції і дешевий піар. Особисто у мене ніякого конфлікту немає. Напевно, його для себе придумав сам міністр юстиції. Не знаю, чому він втягнувся в цю боротьбу. Але у мене складається враження, що хтось не хоче, щоб активно працювало декларування й НАЗК як превентивний орган у боротьбі з корупцією взагалі. Хто не хоче? Моя відповідь пряма: напевно, міністр юстиції", - сказала Корчак.

За її словами, допомога міністерства в розробці порядку перевірки декларацій - це нормальний процес. "Але чому з нього роблять піар? Я б ще зрозуміла, якби зараз були чергові вибори. Всі ці розмови, що в НАЗК зібралися непрофесіонали, які не вміють працювати ... У нас, вибачте, стільки результатів роботи, що вся міжнародна спільнота відзначає великий прорив", - стверджує вона.


Корчак нагадала, що НАЗК - це колегіальний орган, це викликає складнощі під час ухвалення рішень. "Ми як колегіальний орган створювали всі умови для того, щоб документи якомога швидше йшли на юстирування. Балансували інтереси, відпрацьовували лінію поведінки. А тут вийшло, що зіткнулися амбіції двох людей. Це треба було переступити і почати роботу. Петренко не захотів", - наголосила голова НАЗК.

Підстав для ліквідації НАЗК, як погрожує Петренко, Корчак не бачить: "Професійно так висловлюватися неприйнятно. Як мінімум, міністру юстиції. Для ліквідації органу потрібні законні підстави. Де в законі прописано такі підстави?"

Читайте також: Сформовано склад Громадської ради при НАЗК. СПИСОК
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430118
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MU9EQktjbEYyZEVkQk1GbG1VWE5PUXpaTWVTOVJkWFJES3pCTU0xSm9Ua00zTUZwaVVYVjBSME5tVGtOak1GcGlVWFpUWmxKcWRFZENNRmxLT0RCS00xRnJUa05ZTUVwdlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору