EN|RU|UK
 Політика України
  8382  33

 НАЗК має керувати одна людина, - Петренко. ВIДЕО

Керівництво Національним агентством із попередження корупції має здійснювати одна людина.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, через колегіальне управління НАЗК працює "безвідповідально".

"Інституційна помилка в законі про НАЗК полягає в тому, що ми створили колегіальний орган, який виявився колегіально безвідповідальним. Тому що кожен із членів НАЗК вважає, що питання перевірок декларацій і розробка якісних нормативних актів - це не його обов'язок. Це обов'язок іншого. А так не буває, треба нести відповідальність", - заявив він.


Пропозицію зі зміні роботи керівництва органу планують розглянути у квітні.

"Треба буде зробити організаційні висновки за результатами роботи НАЗК за вже майже два роки і виправити інституційні помилки, які було допущено. Я не відкидаю, що це має бути одноосібне керівництво, коли є людина, яка несе відповідальність. Наприклад, як у Національному антикорупційному бюро. Тому я припускаю, що ми будемо ставити це питання й ініціювати перед парламентом", - сказав Петренко.

Він додав, що разом з одноосібним керівництвом слід створити систему зовнішнього аудиту НАЗК. Зараз такий контроль не передбачено законом, додав міністр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На модернізацію системи е-декларацій закладених у бюджет-2017 коштів недостатньо, - Корчак


Источник: https://ua.censor.net.ua/v430120
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MGRrdzVRMk13V21KUmRsTm1VbXAwUjBJd1dVbzRNRW96VVd0T1ExZ3dTbTg5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору