EN|RU|UK
 За кордоном
  20625  290

 "Хтось намагається розгойдати човен", - Лукашенко про протести в Білорусі

Відвідуючи 28 лютого Республіканський науково-практичний центр трансплантації органів і тканин, президент Білорусі Олександр Лукашенко жорстко висловився про акції протесту "дармоїдів", які прокотилися по всій Білорусі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТUT.by.

"Сьогодні деякі під виглядом "дармоїдства", ще чогось намагаються цей човен розгойдати і довести нам, що це не наші землі, а чиїсь. Тому для нас це дуже актуально. "Дармоїди" повинні знати, що їх просто намагаються сьогодні використовувати у найкорисливіших цілях, щоб зруйнувати те, що є, знищити на корню те, що ми відродили, щоб не дати нам закріпитися. І вони будуть використовувати все", - заявив Лукашенко.

Нагадаємо, в багатьох містах Білорусі відбулися акції протесту проти податку на дармоїдство. Кілька тисяч людей вийшли на вулиці з вимогою скасувати декрет № 3, а також інші заходи, які б'ють по гаманцях людей. Акції відбулися мирно. Однак останніми днями громадських активістів та політиків викликають у міліцію, щоб скласти протоколи за участь у "Марші недерамоїдів". Крім столиці, такі новини надсилають із Могильова, Гомеля, Гродна і Вітебська. Нові марші плануються по всій країні в найближчі тижні.

Декрет № 3 "Про попередження соціального утриманства" ухвалили в 2015 році. Термін сплати податку на фінансування державних витрат за 2015 рік закінчився 20 лютого цього року. Збір на фінансування держвитрат сплатили понад 54 тисяч білорусів, хоча "листи щастя" від податкової отримали близько 470 тисяч осіб. До бюджету надійшло 16,3 млн рублів.

За несплату податку на дармоїдство передбачається штраф на суму від 2 до 4 базових величин або накладення адміністративного арешту, під час якого можуть притягнути до громадсько корисних робіт. Штраф не звільняє від сплати податку.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n430135
VEhrdlVXMDVSMFF3VEhKUmMwNUhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF5OHdXVVJSZG5SSFF6Qk1XRkpuWkVkRFprNURVakJhWWxGMU9VTXJNRmxFVW1jNVIwSXdXWGM5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору