EN|RU|UK
 Політика України
  10675  95

 Україна очікує від Міжнародного суду ООН рішення про заборону Росії фінансувати тероризм, - Петренко

Україна очікує, що Міжнародний суд ООН заборонить Росії підтримувати фінансування тероризму на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко.

"Це будуть цікаві, складні слухання (6-9 березня в Гаазі. - Ред.). Але я переконаний, що ми маємо дуже сильну позицію, і за нами правда, і ми переможемо", - сказав він.

"Україну представлятиме група фахівців, і ми будемо обговорювати ті порушення Конвенції про заборону дискримінації, де мова йде про кримських татар і українських громадян у Криму та на Донбасі і заборону фінансування тероризму", - додав глава Мін'юсту.

"Ми ставимо питання про введення попереднього рішення суду, яке б заборонило Росії здійснювати ті дії, які вони вчиняють з підтримки фінансування тероризму", - заявив Петренко.

Нагадаємо, Україна подала позов проти Росії до Міжнародного суду ООН 16 січня. Позов поданий у рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430203
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYmpsRE1UQlpURkpuVGtNeE1Fd3pVWFYwUXl0SlRrTm1NRXhFVVhOMFF6Y3dURFIyVERsSFFqQlpVRkYwU0hwU1ozUkRNVEJaUkZGMmRFZEJNRXhxVVhRNVF6aG1Ua2RGTUZwaVVYWmtRM2N3VEROU1oyUkhSREJNVEZGelRrTTVNRXd6VW1vemVsRnVkRU5sTUVvd1BRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору