EN|RU|UK
 Політика України
  7860  53
Матеріали за темою:

 Запорізька міськрада зажадала цивілізованого виходу з кризи, що виникла через блокаду Донбасу

Депутати зажадали від Кабінету Міністрів підготувати програму енергетичної незалежності України.

Вчора, 28 лютого, на сесії Запорізької міської ради більшістю голосів депутати підтримали звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів і Ради національної безпеки, з вимогою відновити енергетичну безпеку України та якнайшвидшого цивілізованого виходу з кризи, що виникла у зв'язку з економічною блокадою східного регіону України, повідомляє 112.

Позицію з цього питання прокоментував депутат, голова комісії із життєзабезпечення Олег Адаманов.

"Ми не можемо залишатися байдужими до ситуації, коли громадяни України стали заручниками непродуманих дій окремих політиків, - сказав Олег Адаманов. - Блокада - це емоційне рішення, від якого постраждає кожен українець. Безумовно, тривалі військові дії можуть штовхати людей на емоційні рішення, але блокада не призведе до миру, зате неминуче вдарить по простих людях, призведе до віялових відключень і катастрофічного зниження надходжень у бюджет".

Депутати зажадали від Кабінету міністрів підготувати програму енергетичної незалежності України, а також вжити заходів для боротьби з контрабандою, яка виникла внаслідок блокування залізничного сполучення. Крім того, є думка, що депутати Верховної Ради повинні якомога швидше на законодавчому рівні прописати шляхи і всю процедуру постачання вугілля з Донецької та Луганської областей

"У свою чергу, президент, взявши ситуацію під контроль, зобов'язаний спільно з МВС, Радою національної безпеки й оборони не допустити зростання соціальної напруженості та дестабілізації ситуації у країні у зв'язку з енергетичною блокадою", - сказав депутат.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430233
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyVEhrdlVYTmtRemN3VERkUmRYUkRkekJNVkZGelNIcFJiRGxEZHpCTUwxRjJkRWRCTUZwaVVYUjBRekl3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору