EN|RU|UK
 Політика України
  3896  20

 Суд надав ГПУ доступ до камер відеоспостереження Ради у справі Євромайдану

Печерський районний суд Києва надав Генеральній прокуратурі доступ до камер відеоспостереження на будівлі Верховної Ради.

Про це йдеться в ухвалі суду від 23 лютого, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Зазначається, що Генпрокуратура здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні про перевищення повноважень працівниками правоохоронних органів у листопаді 2013 - лютому 2014 року, що призвело до масових жертв серед активістів Євромайдану.

У кримінальному провадженні досліджуються обставини умисних вбивств активістів і заподіяння тілесних ушкоджень і побоїв громадянам у Києві в зазначений період.

Під час проведення досудового розслідування вживаються заходи, спрямовані на встановлення й отримання записів із камер відеоспостереження, розташованих на будівлях та інших спорудах Майдану Незалежності, Михайлівській площі та Європейської площі, вулиць Хрещатик, Інститутській, Грушевського, Архітектора Городецького, Шовковичній, Липській, Садовій.

У зв'язку з цим Генпрокуратура звернулася до суду з клопотанням про доступ до камер відеоспостереження парламенту.

Суд надав слідчим доступ до камер зовнішнього відеоспостереження Ради, до пристроїв, на які здійснюється запис зображення із зазначених камер, до технічного обладнання та програмного забезпечення, за допомогою якого здійснюється управління зазначеними камерами.

Також дозволено доступ до апаратного та програмного забезпечення, за допомогою якого можливо встановити місцезнаходження, найменування, типи і види серверів, а також канали зв'язку, IP-адреси, за якими транспортуються дані до серверів з кожної камери спостереження.

Слідчі отримали доступ до документів, якими визначено осіб, відповідальних за систему відеоспостереження, до журналів обліку вхідної та вихідної документації апарату парламенту за період з 30 листопада 2013 року дотепер.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n430350
TUZsRVVYWjBRek13V1VoUmRUbEhWekJNVkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGhuTUV4bVVYVTVReXN3V1daUmRVNURPVEJhWWxGemFVUlJkbVJEZDBsT1F6Z3dURVJSZFdSRE1EQk1SRkYyWkVkWFRIazRka3c1UXpBd1REZFNaMlJIUXpCWlVGRjJNM3BSYzNSSFZ6Qk1WRkYwWkVNck1Fd3pVWE5PUTNvd1RIWlNhamxETUdaT1EwVXdURXhTWjA1REt6Qk1lbEZ6VGtNMU1FeFVVWE5PUXpsbVRrTlRNRXRDT0RCS1VGRnVPVU5x
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору