EN|RU|UK
 Київські новини
  4045  27

 У Києві з'являться енергоінспектори для контролю нарахувань за опалення, - КМДА

Київська міська державна адміністрація пропонує створити у Києві інститут громадських енергоінспекторів, які зможуть забезпечити контроль з боку мешканців за нарахуваннями за тепло, контролювати енергоспоживання в будинку. Вони матимуть доступ до інформації та технічних приміщень, а також пройдуть відповідне навчання з технічних і юридичних питань.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КМДА, про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, саме громадські енергоінспектори допоможуть консолідувати зусилля міської влади й будинкових громад навколо питання прозорості нарахувань за комунальні послуги, виявлення й усунення технічних недоліків, що впливають на рівень споживання теплової енергії чи обсягів нарахування за тепло.

"Енергоінспектори матимуть доступ до інформації про нарахування за опалення та інші послуги, доступ до технічних приміщень, де є прилади обліку тепла та прилади, що регулюють споживання енергії. Вони зможуть складати відповідні акти, які стануть підставами для перерахунку за неякісні або недодані послуги. Звичайно, громадські інспектори будуть додатковим комунікаційним містком між міською владою, підрозділами адміністрації та громадою будинку в питанні енергозбереження й теплопостачання, якості послуг. На їхню думку й висновки ми спиратимемося, формуючи ремонтні програми, програми модернізації в будинку тощо", - сказав він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кистион: Несмотря на блокаду Донбасса, в домах украинцев есть свет и тепло

Пантелеєв також наголосив, що місто забезпечить інспекторів навчальним матеріалами та проведе для них відповідні тренінги, щоб вони були обізнані в організаційних, юридичних, технічних питаннях, змогли виявити недоліки, помилки й вимагати від виконавців послуг виправлення ситуації та перерахунку.Источник: https://ua.censor.net.ua/n430534
VEhrNGRrdzVReXN3VEM5UmMwNUROekJNV0ZGMlpFTTVNRms1T0RCTVdGRjJaRU14TUZsRVVYTTVRekV3V1V4UmRVNUROakJNUWpnd1NuSlJiazVEVlRCS1FUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору