EN|RU|UK
 Політика України
  41017  116

 Яценюк, коли був прем’єром, дійсно відмовився від угод із Путіним про роззброєння України, - НФ

Прес-служба НФ уповноважена підтвердити: навесні 2014 року Прем'єр-міністр Яценюк дійсно відмовився роззброювати Військово-Морські Сили України на вимогу Росії.

"Добре, що тодішній ініціатор угоди з агресором, Андрій Сенченко, вирішив нагадати громадськості про справжні обставини окупації Криму", - повідомляє прес-служба НФ.

"Дійсно, прем'єр Яценюк відмовився підписати незрозумілий проект рішення Кабінету Міністрів про виведення зі складу ВМСУ кількох кораблів у розпал російської окупації Криму. Наполегливість військових і цивільних чиновників, - насамперед Сенченка, - з цього питання лише переконали Арсенія Яценюка в сумнівності проекту. Тим більше, що списання українських кораблів лобіювалося як угода (!) з російським агресором про нібито передачу Україні інших кораблів зі складу Військово-Морських Сил. Звісно, жодні "обміни" з окупаційними військами були і є позбавлені сенсу й неприпустимі для Яценюка та "Народного фронту". Як тоді, в 2014, так і сьогодні.

Дивіться також: Яценюк у Лондоні: Питання оборонної зброї зараз ключове. Росія загрожує не лише Україні, а й країнам НАТО. ФОТО

Цей епізод добре ілюструє, в яких насправді умовах Арсеній Яценюк і Олександр Турчинов мусили організовувати оборону й відновлення державної влади. На фоні управлінського паралічу й зради в цивільних і військових структурах, деякі високопосадовці Міноборони й Адміністрації Президента тоді дійсно вели майже неприховані перемовини з агресором в Криму. Причому, існує достатньо публічної інформації про те, що мотивом таких переговорів було відчуження військової техніки України - зокрема, для продажу її на металобрухт. Фактично, йдеться про колаборацію із "зеленими чоловічками" й мародерство.

"Народний фронт" очікує, що публічні заяви Андрія Сенченка про його дії під час роботи в Адміністрації Президента будуть долучені до матеріалів кримінального провадження Головної Військової Прокуратури щодо російського вторгнення в Крим", - йдеться в повідомленні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n430536
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTmtNRXhFVW1kT1F5c3dURlJSZG1SRE5EQk1hMmN3V1ZSU1owNURLekJNTTFKbmJucFJiWFJIUVRCTWFsRjJRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору