EN|RU|UK
 Політика України
  1813  7

 Луценко спростовує, що хворих в'язнів лікуватимуть у лікарнях МОЗ: "Ми пропонуємо вивести тюремних лікарів з-під підпорядкування нач СІЗО і таборів"

Ідея про передачу від Мін'юсту в МОЗ функції надання медичної допомоги хворим ув'язненим не передбачає лікування засуджених у лікарнях МОЗ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив у Facebook Генпрокурор Юрій Луценко, коментуючи пост журналіста Юрія Бутусова про те, що така ініціатива збіглася із затриманням голови ДФС Романа Насірова, який перебуває в лікарні.

"Ні. Документ не передбачає лікування засуджених в лікарнях МОЗ. Ми пропонуємо вивести тюремних лікарів з-під підпорядкування нач СІЗО і таборів. Вони не повинні вирішувати, кого і як лікувати у стінах пенітенціарних закладів", - написав Генпрокурор.


Луценко спростовує, що хворих вязнів лікуватимуть у лікарнях МОЗ: Ми пропонуємо вивести тюремних лікарів з-під підпорядкування нач СІЗО і таборів 01

"Юрій Луценко спільно з Валерією Лутковською ініціювали ухвалення постанови Уряду щодо передачі від Мін'юсту до МОЗ функції надання медичної допомоги хворим в установах Державної кримінально-виконавчої служби України", - йдеться у сьогоднішньому повідомленні прес-служби ГПУ.

"Як я розумію, тепер важко хворих затриманих можна на законних підставах тримати не в лазареті СІЗО, а в палаті лікарні МОЗ. Як гуманно. Кожен громадянин України, який зіткнеться із СІЗО, тепер зможе скористатися плодами наступаючої ери милосердя. Це дуже важливо як для новоприбулих, так і для наступних пацієнтів", - прокоментував журналіст дану ініціативу.

Водночас прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган повідомила, що така ініціатива з'явилася після візиту Генпрокурора в Райківську колонію ще 10 грудня 2016 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n430561
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJhMlJIUkRCWlRGSm5PVWRDTUV3M1VYTnBSRkZ5ZEVkQk1GcGlVWFZUT0hZd1NsQlJiamxEYW1aT1EyTXdXbUpSZG1SRE16Qk1WRkYyZEVkQk1FdzNVWE5wWmxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору