EN|RU|UK
 Технології
  10314  124

 Порошенко: Академія наук потребує глибокого реформування

Президент України Петро Порошенко виступає за реформування української науки і, зокрема, Національної академії наук.

"Я твердо переконаний, що українська наука потребує глибокого реформування. Ми повинні значно наблизити її до практики і реалій. Нам потрібно реформувати і систему Академії наук", - сказав П. Порошенко в п'ятницю в Харкові на зустрічі з найкращими учнями і студентами навчальних закладів області, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Президент наголосив на необхідності більш ефективного використання коштів, що виділяються на науку: "Ми повинні більш плідно використовувати гранти. З одного боку ми говоримо, що в нас наука дуже бідна, а з іншого - величезні мільярди коштів із державного бюджету йдуть і неефективно використовуються в науці... ми повинні використовувати найкращий світовий досвід, коли приватний сектор буде не спонсорувати науку, а замовляти дослідження і їх активно використовувати".

Він також зазначив, що крім удосконалення системи освіти й науки, держава повинна захистити молодих вчених і дітей від "шарлатанів від науки".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n430592
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIwRXdURmhTYUU1REt6QlpSRkYyVGtNMFprNURaREJLUkZGdVUwUlJiemxETmpCWlJGRnpUa2RZTUV3elVYVkllbEZ3WkVOM01GbEVVWFYwUjFjd1RFazk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору