EN|RU|UK
 Економіка
  60407  136

 Французька компанія Air Liquide оголосила, що йде з українського ринку

Компанія Air Liquide йде з українського ринку.

У п'ятницю, 3 березня 2017 року, французька компанія Air Liquide у своєму повідомленні оголосила про припинення діяльності в Україні дочірнього підприємства Air Liquide Yenakievo, розташованого на Єнакіївському металургійному заводі (ЄМЗ). Поштовхом до цього рішення стало оголошення про встановлення адміністративного контролю над ЄМЗ із боку так званої "ДНР", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Businesswire.

Внаслідок блокади залізничного сполучення із НКТ Єнакіївський металургійний комбінат був змушений зупинити свою роботу, після чого представники невизнаної республіки оголосили про експропріацію підприємства. На Єнакіївському металургійному заводі Air Liquide реалізовувала проект будівництва передової повітророзподільної установки.


"Те, що велика іноземна компанія йде з України, - поганий сигнал для іноземних інвесторів", - заявив голова Федерації металургів України Сергій Біленький. "Для відновлення привабливості української металургії в очах міжнародних партнерів уряд повинен підтримати український ГМК усіма можливими способами і певною мірою компенсувати результати залізничної блокади НКТ і протизаконні дії представників невизнаних республік щодо експропріації активів українських компаній на тимчасово неконтрольованій території", - підкреслив керівник Федерації металургів України.

Інвестиційний проект із будівництва повітророзподільної установки на ЄМЗ здійснювався з 2011 року. Загальний обсяг інвестицій Air Liquide мав становити близько 100 млн євро, фінансування здійснювалося за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Цей проект був одним із найбільших зарубіжних інвестиційних вкладень у розвиток металургійної промисловості в Україні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430639
VEhrNGRrdzVRM2d3V21KUmREbERPVEJNV0ZKbldIcFNaMDVETkRCTU0xRjJkRU0yWms1RGF6QlpSRkZ6VGtNNU1GbGlVbXgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору