EN|RU|UK
 Політика України
  5939  149

 Мінінформполітики вже проводить моніторинг сайтів із антиукраїнським контентом, - Стець

За два тижні Міністерство інформаційної політики передасть для аналізу експертній раді і Службі безпеки України список сайтів із антиукраїнським контентом, щоб їх закрити.

Про це заявив міністр інформполітики Юрій Стець, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Уже ведеться робота з моніторингу інформаційних сайтів. За два тижні заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін, який відповідає власне за інформаційну безпеку, має подати перелік цих сайтів. Аналіз відповідних сайтів зробить як СБУ, так і експертна рада при МІП, куди входить велика кількість представників громадянського суспільства, медіаюристів, медіаекспертів та журналістів", - повідомив Стець.

Читайте також: Стець доручив Мінінформполітики підготувати список сайтів, які загрожують інформбезпеці України, з метою їх закриття

За його словами, завдання МІП - зробити моніторинг подібних сайтів, які працюють на підрив суверенітету України, і запропонувати до аналізу низку конкретних ресурсів. Сам аналіз відповідних сайтів відбуватиметься з участю експертної ради і СБУ.

"А тоді в правовому полі ці ресурси закриватимуться і винятково через суд", - наголосив міністр.

Він прогнозує, що на розгляд СБУ і експертної ради за два тижні буде подано близько 20 сайтів. "Перше, що ми зробимо, це близько 20 сайтів подамо на розгляд СБУ і експертної ради. Цифра 20 може звучати", - сказав Стець.

При цьому він висловив переконання, що нова Доктрина інформбезпеки, відповідно до якої здійснюватиметься моніторинг ЗМІ і інтернет-ресурсів, не несе жодних ризиків для медіа, які займаються професійно своєю справою.

Читайте також: Стець доручив Мінінформполітики підготувати список сайтів, які загрожують інформбезпеці України, з метою їх закриття

"Для медіапростору, для медіа, які дійсно займаються своєю роботою, журналістикою, жодних ризиків немає, оскільки я ніколи не був цензором і ніколи ним не стану. Що ж стосується інформаційних ресурсів, які працюють в інтернеті і створені тільки для того, щоб підривати суверенітет України, то вони будуть закриті, я в цьому переконаний. І час вже давно для цього настав", - наголосив міністр.

Він також висловив жаль, що Доктрина інформбезпеки готувалась довгих 2,5 роки, однак для цього були об'єктивні причини, оскільки документ потрібно було узгодити у всіх міністерствах задля його прозорості.

"Мені прикро, що 2,5 роки знадобилося для того, аби Доктрина інформбезпеки була прийнята. Але документ такого рівня мав бути погоджений з ОБСЄ, з громадськістю, з усіма міністерствами, експертним середовищем РНБО, СБУ. Всі ці погодження забрали багато часу, але дозволили зробити Доктрину максимально прозорою", - підкреслив Стець.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n430688
VEhrdlVXOWtSME13VEZoU2FIUkhUVXg1TDFKc2RFTTVNRmxVVVhaMFIwRXdUSHBSYzA1SFJ6QmFZbEYxWkVNNU1FeEJaekJNVEZKc2RFTTFNRXd6VVhOSWVsSm5aRU4zTUV4dVVtZHVlbEZ1VGtkWE1Fd3pVbXgwUXprd1dWUlJkblJIUVRCTWVsRjJPVU1yTUV4MlVteDBSME13VEdwUmRYUkROQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору