EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  11892  66

 Росії залишається тільки ховатися за перекручуваннями фактів, маніпуляціями правом і дурманом пропаганди , - заступник глави МЗС Зеркаль перед судом із РФ

Відстоювати позицію Києва на слуханнях за позовом проти РФ у Міжнародному суді ООН буде легко з моральної точки зору, але складно з юридичної.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це написала в Фейсбуці заступник міністра закордонних справ Світлана Зеркаль, яка представлятиме в суді Україну.

"Рішення Суду зобов'язати Росію припинити дискримінацію українців та кримських татар, а також зупинити підтримку терористів на Донбасі поставить РФ перед дилемою: або припинити свою протиправну поведінку, або остаточно перетворитися на країну-парію, з якою ніхто не матиме справи.
Але справжня одиниця виміру у цій справі - це життя кожної окремої людини, яка страждає від обстрілів, або від безпідставних обшуків і викрадень. Людська гідність - є найвищою цінністю. Тому відстоювати позицію України морально легко, хоч і складно юридично, бо єдине що лишається Росії - ховатися за перекручуваннями фактів, маніпуляціями правом і дурманом пропаганди ", - написала дипломат, яка очолює українську делегацію на слуханнях у Міжнародному суді ООН.

Також читайте: Завтра в Гаазі розпочнеться суд за позовом України проти Росії, - Ар'єв
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430788
VEhrdlVXdzVRekV3V1VSUmRYUkRkekJNZGxKcVF6aDJNRmxJVW1jNVF6Qm1Ua05qTUVwbVVXOVllbEZ1ZEVObE1Fb3hPREJMUkZGMmRFZENNRnBpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору