EN|RU|UK
 Політика України
  5164  31

 Рішення суду ООН в Гаазі про зобов'язання РФ припинити протиправні дії проти населення Донбасу і Криму мають ухвалити за 1-2 місяці, - Беца

Прес-секретар Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца заявляє, що рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі (Нідерланди) про зобов'язання Росії припинити протиправні дії проти населення Донбасу і Криму можуть ухвалити впродовж 1-2 місяці.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це вона повідомила в ефірі 1+1 у понеділок уранці.

"Сьогоднішнє слухання, яке розпочинається саме 6-го числа, це усне слухання не по суті справи, як такої, а з приводу попереджувальних заходів, яких вимагає Україна від Російської Федерації", - сказала вона.

Прес-секретар МЗС зазначила, що Україна розраховує на ухвалення судом рішення, яким буде захищено цивільне населення, і, виконуючи яке, Росія припинить свої протиправні дії.

За її словами, це рішення необхідне в контексті загострення ситуації в Авдіївці (Донецька область) і репресій у Криму.

"Рішення щодо цих слухань мають ухвалити за 1-2 місяці і є обов'язковим для сторін", - повідомила М. Беца.


Водночас вона заявила, що є ризик, що Росія відмовиться виконувати рішення суду і в такому випадку Україна звернеться до ООН із вимогою про контроль за виконанням рішення.

Крім того, прес-секретар МЗС додала, що по суті позов України проти Росії в суді ООН розглядатимуть пізніше, розгляд складатиметься з письмової та усної частин і може тривати кілька років.


Як повідомляли, 16 січня 2017 року Україна подала позов у Міжнародний суд ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації під час її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Слухання в Міжнародному суді ООН у Гаазі (Нідерланди) за позовом України для притягнення Росії до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації під час її агресії проти України відбудуться 6-9 березня 2017 року.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430811
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VERkUmMzUkRkekJNTTFKc2FVUlNaM1JETVRCWlJGRjFUa2RETUV3M1VtZE9SMWN3V21OblRGTkVVWFYwUjBFd1RHcFJka05FVW14cFJGRjBUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VWMlREbERVakJNV0ZKb2RFTjNUSGt2VVhOT1Ezb3dXVVJSZEdSSFFqQmFZbEpxTTNwUmRqbERLekJNWmxGMmRFTjVaazVES3pCTWNsSm5PVU12TUV4RVVtaDBSMWN3V1RrNE1FcFFVWE5PUTNjd1RHWlNhazVETmpCTWFsRjFVMFJTWjNSSFFUQk1hbEZ6WkVkRU1Fd3pVWE5PUXpkbVRrTmpNRXBtVVc5WWVsRnVkRU5sTUVveE9EQktjbEpuVGtNME1FeDRPREJMUkZGMmRFZENNRnBpVW1vemVsRnNUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору