EN|RU|UK
 Політика України
  4540  8

 Україна провела близько 40 зустрічей із РФ перш ніж подати позов у Міжнародний суд ООН, - юрист "Ковінгтон і Берлінг"

Перед поданням позову в Міжнародний суд ООН Україна провела близько 40 зустрічей із Росією на найвищому рівні, намагаючись домовитися без посередників.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомила партнер юридичної фірми "Ковінгтон і Берлінг" Марні Чік під час слухань у Міжнародному суді ООН.

"На що вказує Україна - ми почули короткий виклад. Другий аспект - це необхідність встановити зв'язок між порушенням прав і превентивними заходами. Третє - це наявність аспекту терміновості, швидкості застосування чи впровадження таких превентивних заходів", - сказала вона.


Вона зазначила, що стаття 31 Статуту Міжнародного суду, за її словами, передбачає втручання суду в разі порушення міжнародних правових документів. Згідно зі статтею 24, частина 1 - про припинення фінансування тероризму, сторони, що підписали конвенцію, погоджуються на передачу на розгляд цього суду можливих порушень положень конвенції. Друге - суперечки слід вирішити впродовж певного раціонального проміжку часу, з моменту подання позову (16 січня 2017 року) справу мають розглянути протягом шести місяців.

"Історія спроб двостороннього переговорного процесу налічує близько 40 зустрічей на різних рівнях між представниками урядів двох країн, але все-таки Україна подає позов у Міжнародний суд ООН", - наголосила вона.


Як повідомляли, 16 січня 2017 року Україна подала позов до Міжнародного суду ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконною агресії проти України. Позов поданий у рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Слухання в Міжнародному суді ООН в Гаазі (Нідерланди) за позовом України для притягнення Росії до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації упродовж її агресії проти України відбудуться 6-9 березня 2017 року.Джерело: http://ua.censor.net.ua/v430853
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430875
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsSFFqQlpVRkYwU0hwU2FuUkhRVEJNYWxKblpFZERaazVEWlRCS04xRnVXSHBSYXpsRGR6Qk1SRkZ6T1VOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору