EN|RU|UK
 Політика України
  2171  10

 У МЗС озвучили три напрямки реформування відомства

Починаючи з 2016 року Міністерство закордонних справ ввело новий механізм взаємозв'язку з громадськістю та популяризації України у світі - управління публічної дипломатії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в коментарі NewsOne розповіла речник МЗС України Мар'яна Беца.

За словами речника МЗС, концепція публічної дипломатії вперше цілісно впроваджує в роботу зовнішньополітичні відомства України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рішення суду ООН в Гаазі про зобов'язання РФ припинити протиправні дії проти населення Донбасу і Криму мають ухвалити за 1-2 місяці, - Беца

"Створення управління означає впровадження в системі Міністерства публічної дипломатії як нового механізму популяризації України у світі та взаємодії з громадськістю", - сказала вона.

До основних завдань управління належить розвиток відносин із громадськістю, громадськими організаціями та іноземними медіа. Реалізовуватимуться іміджеві, культурні та інформаційні проекти України за кордоном. Крім цього, МЗС координуватиме заходи інших органів виконавчої влади в цих сферах.

Також читайте: Головна мета України в Гаазі - захистити життя і права українців, - Клімкін

Вона додала, що в лютому міністр закордонних справ Павло Клімкін презентував бачення і напрацювання МЗС щодо Українського інституту - організації, яка презентуватиме Україну на міжнародній арені.

"Це ідентифікація України - чим є Україна для рядового голландця, грека чи бразильця, з чим вона асоціюється, і, звичайно, привабливість нас як країни: практична, туристична, інвестиційна. Це також буде сприяти інтеграції нас у контекст не тільки мистецтва і культури, а й науки, освіти та багатьох інших сфер", - цитує Беца Клімкіна.

Вона наголосила, що мета діяльності Інституту полягає в тому, щоб покращити сприйняття України і підвищити довіру до нашої країни в міжнародному інтелектуальному та культурному середовищі. Контроль за роботою нової установи, а також визначення її основ і пріоритетів ляже на плечі Наглядової ради.

Фінансуватися Інститут буде частково з державного бюджету, а також за рахунок благодійних внесків і донорської допомоги.

Також частиною реформування Міністерства є англомовні брифінги речника МЗС України Мар'яни Беци. Метою цього проекту стало донесення позиції України з актуальних питань зовнішньої політики для більш широкої зарубіжної аудиторії.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n430950
VEhrdlVXdGtRekV3V1dKUmMwTTRkakJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dUR2c0TUVwNlVXdzVRMmc9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору