EN|RU|UK
 Суспільство
  16308  92

 ЗСУ готові вдосконалювати ведення бойових дій, щоб уникнути втрат серед мирного населення, - Полторак

Керівництво держави та оборонного відомства від самого початку агресії Росії приділяє першочергову увагу забезпеченню норм міжнародного гуманітарного права і прав людини в зоні конфлікту на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр оборони України Степан Полторак.

"Збройні Сили України відкриті для дискусії, конструктивної критики та готові вдосконалювати процеси планування і ведення бойових дій, щоб уникнути втрат серед мирного населення. Дотримання Збройними Силами України права в ході збройних конфліктів перебуває під постійним контролем", - сказав він.

За його інформацією, проводяться регулярні тренінги особового складу з питань дотримання норм і принципів міжнародного гуманітарного права при застосуванні військ у збройних конфліктах. Особливу увагу приділяють підготовці представників Військової служби правопорядку, юридичних служб усіх рівнів, сержантського складу, підрозділів цивільно-військового співробітництва, військових медиків, журналістів, капеланів і т. п.

У цьому контексті міністр повідомив про відкриття найближчим часом у Національному університеті оборони спеціалізованого класу, де на постійній основі слухачі вивчатимуть норми і принципи міжнародного гуманітарного права.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430951
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYmpsREt6Qk1kbEpuZEVNck1GbEVVWE5PUXpaTWVTOVJjMlJES3pCTWJsRjJkRU41TUZwWlp6Qk1WRkpzZEVkWVprNURlVEJaVEZKblRrTjNNRmxNVVhWSWVsRnpUa2RCTUV4NlVteDBSMUJtVGtOak1GcGlVWFprUXlzd1RFaFJkblJIUVRCTU4xRjJaRU0wWms1RFZUQk1OMUYyWkVONE1FeEVVbWRSUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору