EN|RU|UK
 Суспільство
  4260  23

 Комітет ООН проти дискримінації жінок стурбований зростанням сексуального насильства на окупованих територіях України

Комітет ООН проти дискримінації жінок закликає вирішити проблему сексуального насильства під час конфлікту на окупованому Донбасі і в Криму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ООН, експерти привітали запровадження в Україні законів проти торгівлі людьми і насильства стосовно жінок, а також плану дій в області гендерного рівноправ'я. Водночас членів Комітету турбує зростання насильства проти жінок у деяких районах Луганської та Донецької областей, а також на тимчасово окупованій території Криму.


Експерти послалися на численні повідомлення про випадки сексуального насильства в зонах конфлікту і підкреслили, що зі страху стигматизації або помсти багато жертв не повідомляють про зґвалтування. Члени Комітету рекомендували владі замінити застаріле визначення зґвалтування і додати в нього випадки, коли жінок змушують до сексуальних актів, погрожуючи насильством, ув'язненням, застосовуючи психологічний тиск або користуючись владою.

Нагадаємо, за період із 1 квітня 2014 року по 31 січня 2017 року на окупованих Донбасі й у Криму експерти ООН зафіксували 203 випадки сексуального насильства.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n430973
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMGRFZFhNRXd6VVhWMFF6Um1Ua016TUhCSVVYTjBRM2N3VEhaU1ozUkhSREJNVEZGelRrTTVNRXd6VW1vemVsRnVkRU5sTUVveE9EQktjbEpuVGtNME1FeDRPREJLVkZGMmRFTTVNRXhJVVhOT1IwST0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору