EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  49312  210

 Росія в суді ООН у Гаазі: Бойовики знайшли зброю в сховищах і шахтах Донбасу

Представники делегації Російської Федерації під час слухань у Міжнародному суді Організації Об'єднаних Націй у справі України проти Росії відкидають звинувачення Києва, заявляючи, що РФ "виконує пакет заходів Мінських домовленостей".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, така позиція російської сторони була озвучена усіма представниками російської делегації. "Росія повністю виконує свої зобов'язання в рамках обох конвенцій (Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. - Ред.) ... Ми не бачимо ні законодавчих, ні фактичних підстав для таких (тимчасових попереджувальних) заходів" , - заявив глава делегації РФ Роман Колодкін.

У вступному слові він повторив позицію Росії, згідно з якою події в Києві в лютому 2014 року є переворотом, під час якого екс-президент Віктор Янукович втік, побоюючись за своє життя, а "екстремісти" "Правого сектора" і ВО "Свобода" "поширили насильство". Така ж риторика прозвучала в характеристиці щодо подій 2 травня в Одесі, де, як стверджував представник РФ, "екстремісти атакували учасників акції протесту в Одесі".

Колодкін також заявив, що саме українська влада почала антитерористичну операцію, яка призвела до громадянської війни".

Щодо Криму, то, за словами російського представника, півострів просто повернувся назад до складу Росії.

Російський представник також заявив, що "Росія виконує пакет заходів Мінських домовленостей, і якщо Україна шукає миру, то повинна повністю виконати Мінські домовленості".

Інший представник РФ Ілля Рогачов заявив, що Росія не постачає озброєння на Донбас.

"Щодо поставки озброєння, то джерелом поставок є колишнє озброєння радянської армії, яка перебувало в сховищах, які також були розташовані в шахтах і були захоплені повстанцями, або це озброєння, яке було залишено українською армією", - переконує він.

Рогачов не став коментувати представлені українською стороною докази про використання бойовиками на Донбасі новітньої зброї, яке є на озброєнні тільки в російській армії.

Як повідомлялося, 16 січня 2017 року Україна подала позов до Міжнародного суду ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконною агресії проти України. Позов поданий у рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Слухання в Міжнародному суді ООН в Гаазі (Нідерланди) за позовом України для притягнення Росії до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації упродовж її агресії проти України відбудуться 6-9 березня 2017 року. Україна представить аргументи 6 і 8 березня, Росія - 7 і 9 березня. Позов на 45 сторінках опубліковано на сайті суду.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n431028
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua2RFTUV4eVVtZE9RM2N3V21aUmRtUkRkMGxPUXk4d1dVUlJkblJIUXpCTVoyY3dXVVJSZG5SSFFqQmFZbEpzZVVSUmMybEVVWE01UTNjd1RFUlJkRGxIVjB4NU9IWk1PVWRDTUZsUVVYUkllbEpuZEVNeE1GbEVVWFowUjBFd1RHcFJkRGxET0daT1EyVXdTamRSYmxoNlVXczVRM2N3VEVSUmN6bERkdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору