EN|RU|UK
 Курйози, Події
  15154  81

 Церковна комісія спростувала заяву зрадниці Поклонської про мироточення бюста Миколи II в окупованому Криму

Комісія священнослужителів не виявила мироточення бюста Миколи II й ікон під час відвідання каплиці в Сімферополі, але радить і далі спостерігати за ними, йдеться в заяві Сімферопольської і Кримської єпархії.

"На момент відвідування каплиці святих царствених страстотерпців комісія слідів мироточення на бронзовому бюсті царя-страстотерпця Миколи II й іконах у каплиці не виявила", - зазначає прес-служба, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"Для ухвалення остаточного висновку з цього питання комісія вважає за доцільне для священика каплиці продовжити спостереження, і в разі появи слідів мироточення негайно повідомити правлячому архієрею і комісії", - йдеться в документі.

До комісії, яка відвідала каплицю, увійшли архімандрит Каллінік (Чернишов), протоієреї Микола Донецько, Богдан Северин, Іван Шимон і Іоанн Пристанський.


Про мироточення бюста Миколи II в каплиці при прокуратурі в Сімферополі раніше в ефірі одного з каналів заявила екс-прокурор Криму, депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська. Її висловлювання викликало значну полеміку в інтернеті.

Пізніше голова синодальної комісії з канонізації святих єпископ Троїцький Панкратій, коментуючи висловлювання в інтернеті, заявив про недоречність "зверхнього знущання або, навпаки, захопленої екзальтації" у розмовах про "випадки мироточення чи інші подібні незвичайні явища".

"Не будемо критикувати молоду, недосвідчену ще в політиці жінку-депутата. Не варто звертати уваги на богоборців і мережевих пустобрехів - горбатого могила виправить. Дамо спокій і високоосвіченим православним інтелігентам і богословам, у яких сам факт мироточення викликає уїдливі глузування", - заявив єпископ Панкратій і закликав дочекатися підсумків "ретельної перевірки" повідомлень про мироточення.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431042
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJLZWxGMVRrTTJNRXczVVhVNVEzZEpUa05ITUVsYU9EQktMMUYyZEVNMk1FeDJVWFowUXprd1dVaFNhazVETmpCTVFYWk1PVU0yTUZsUVVtZE9RelV3VERkUmRETjZVVzlPUTJZd1MxbzRNRXB5VW1kT1F6UXdUSGc0TUV0SVVteDBRemd3V1ZSUmRHUkhRVEJNTjFGMk9VTXJNRXgyVW1wQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору