EN|RU|UK
 Політика України
  891  10

 Crown Agents має намір почати доставку ліків, закуплених за гроші Держбюджету-2016, у березні

Королівське агентство Великої Британії (Crown Agents) має намір почати доставку в Україну ліків, закуплених за кошти державного бюджету 2016 року, в березні.

Про це йдеться у повідомленні Crown Agents, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Crown Agents звітують про підписання угоди з постачальником щодо позиції №3 "Комбіновані легеневі фосфоліпіди" програми "XXIX: Репродуктивне здоров'я - централізовані закупівлі лікарських засобів для лікування респіраторного дистрес-синдрому новонароджених". Постачання розпочнеться в березні цього року", - йдеться в ньому.


Згідно з повідомленням, під час закупівлі ліків за програмою "Серцево-судинні захворювання" Crown Agents отримали 53 пропозиції щодо 153 номенклатурних позицій.

Всі пропозиції вже пройшли етап технічної оцінки - перевірку технічної специфікації на відповідність наявним вимогам, прописаним у тендерному завданні.

Результати тендеру Crown Agents надасть Міністерству охорони здоров'я України 9 березня.


Раніше Міністерство охорони здоров'я домовилося з Crown Agents про закупівлю ліків і ендопротезів за кошти державного бюджету 2016 року. Crown Agents - міжнародна компанія, яка надає консультації і навчання в області зміцнення систем охорони здоров'я, торгівлі й економічного зростання, управління та державних фінансів.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору