EN|RU|UK
 За кордоном
  7124  15

 Рада Євросоюзу посилила контроль на кордонах ЄС

Рада Європейського Союзу схвалила рішення, яке посилює контроль на зовнішніх кордонах ЄС.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.TV, про це повідомляє прес-служба Ради Європейського Союзу.

Рада ухвалила постанову Шенгенського кодексу про кордони з метою посилення контролю за допомогою відповідних баз даних на зовнішніх кордонах.

У прес-службі зазначили, що внесені зміни зобов'язують держави-члени проводити "систематичні перевірки у відповідних базах даних щодо всіх осіб, у тому числі і громадян ЄС і членів їх сімей, які не є громадянами ЄС, коли вони перетинають зовнішні кордони Євросоюзу".

Законодавчі зміни стосуються всіх зовнішніх кордонів (авіаційні, морські та сухопутні кордони), і контролю як на в'їзді, так і на виїзді з ЄС.

Втім, у тому випадку, якщо постійна перевірка баз даних може привести до уповільнення транспортних потоків на морських або сухопутних кордонах, державам-членам дозволяється проводити тільки цільові перевірки за базами даних, за умови, що це не призведе до ризиків, пов'язаних із внутрішньою безпекою.

Щодо повітряних кордонів держави-члени можуть лише проводити цільові перевірки за базами даних протягом перехідного періоду (6 місяців) із моменту набуття чинності цією постановою.

Отже, Рада ЄС та Європейський парламент тепер повинні підписати ухвалені правила. Підписаний текст буде опубліковано в офіційному журналі ЄС і він набуде чинності протягом 20 діб з дня публікації.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431045
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmREbERLekJNVEZGMVRrTTFTVTVIUVRCTVdGRjBkRU0wTUV4NE9EQkxhbEYwWkVNNU1FeFFVWFJrUXpsbVRrTkZNRXhNVW1kT1F5c3dXVWhSZG5SSFR6Qk1ZejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору