EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  12241  70
Матеріали за темою:

 Представник РФ у Гаазі про Крим: Росія докладає значних зусиль, щоб підтримувати кримських татар і українську спільноту

Представники російської сторони в Міжнародному суді ООН відкидають звинувачення в дискримінації і порушення прав національних меншин в окупованому Криму.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, представник російського МЗС Григорій Лук'янець заявив під час виступу, що ніякої дискримінації татар у Криму немає.

Він запевняє суд, що "Росія докладає значних зусиль, щоб просувати вперед гармонійний розвиток всіх етнічних груп у Криму, що контрастує з тим, якою була ситуація до 2014 року". "Україна дискримінувала татар десятиліттями. Росія докладає значних зусиль, щоб підтримувати кримських татар і українську спільноту і просувати їх культуру в Криму, попри складну фінансову ситуацію. Такі зусилля ніколи не були докладені на цій території", - заявив Лук'янець.

Лук'янець зазначив, що "жоден закон РФ не дискримінує кримських татар або українців". Говорячи про заборону Меджлісу кримськотатарського народу, Лук'янець заявив: "Рішення заборонити Меджліс було реакцією на акти насильства і не має нічого спільного з національністю його членів".

Інший представник російської сторони Матіас Форто переконує суд, що в плані кримінального переслідування з українцями і татарами не ведуть себе інакше, ніж з іншими. "Справи, про які говорила Україна, є справами про екстремізм і тероризм. Правила щодо сепаратизму й екстремізму застосовуються до всіх. Україна не пояснила, чому з татарами та українцями повинні вести себе по-іншому", - переконує він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431047
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJNUVdjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVNVNURlVWxPUTNvd1RFUlJjMDVETXpCYVdYWk1PVU0yTUZsRVVYVk9Remd3V1VoU2FrNUROakJhV1djd1dVeFJjMDVIUXpCTVJGSm5Ua00wVEhrdlVYUk9RelF3V1VoUmRYUkhRVEJNYWxGMlRrZFhNRXd6VVhOT1IwY3dXbUpTYWpONlVYWTVSMEV3VEVSUmMzUkRkMGxPUXpjd1dUZFJkRTVETkRCTU0xRjFTSHBTWjJSSFJEQk1Vamd3U2pkUmJuUkRaR1pPUTFRd1RFUlJjMDVEZWpCTVFqZ3dTbkpTWjA1RE5EQk1kejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору