EN|RU|UK
 Політика України
  3767  51

 Гройсман: Потрібно кожну лікарню перебудувати, зробити нормальні госпітальні округи

Голова українського уряду Володимир Гройсман виступає за створення госпітальних округів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це голова Кабміну повідомив на відкритті відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком міської клінічної лікарні №1 у Вінниці.

"Потрібно кожну лікарню перебудувати в самій країні. Зробити нормальні госпітальні округи. Зробити такі... Коли мене запитують про реформу, так ось, я хочу, щоб всі лікарні були такими. Може, на півгодини до неї треба буде їхати довше. Але я хочу, щоб вона була така", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, 2 грудня 2016 року Міністерство охорони здоров'я і місцеві органи влади почали роботу над створенням госпітальних округів.

Зокрема госпітальні округи створюватимуть у рамках тієї чи іншої області, проте їх формування матиме свою специфіку.


Благоустрій відбуватиметься за 2 принципами: по-перше, слід забезпечити доступність громадянина до якісної допомоги, по-друге, заклад, де надають цю допомогу, повинен мати належні навантаження, щоб підтримувати відповідну кваліфікацію медичних фахівців.

Визначатимуть лікарню інтенсивного лікування, яка буде найбільш потужною в окрузі, а решту лікарень перепрофілюють таким чином, щоб там надавали послуги, які не вимагають високотехнологічного обладнання.

Зазначимо, госпітальний округ - це функціональне об'єднання закладів охорони здоров'я, розташованих на відповідній території, яке забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в повному обсязі населенню цих територій, утворене на основі критеріїв, встановлених нормативним актом, і діє відповідно до положенням, яке розробляє і затверджує Міністерство охорони здоров'я.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431052
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaT1F6RXdURlJSZFU1SFJ6Qk1hbEYyWkVOM1prNUhRVEJNV0ZKb1RrTXJNRmxFVVhaT1F6Um1Ua05oTUV4RVVYTmtRemd3V21KUmRsaDZVVzVPUjFjd1RETlJkRGxETURCTU4xSm5Ua01yTUV4SmJqQlpPRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору