EN|RU|UK
 Політика України
  18127  103

 На переговорах у Мінську звучала пропозиція передати контроль над українсько-російським кордоном третій стороні, - Айвазовська

На засіданнях Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську ставилося питання передачі контролю над українсько-російським кордоном третій стороні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявила представник України в групі Ольга Айвазовська в інтерв'ю "Укрінформу".

"Тема кордону дуже важка, і вона не обговорюється в Мінську станом на сьогодні. У ТКГ створено чотири підгрупи, історично в 2015 році, і підгрупи щодо кордону немає", - сказала вона.

"Кордон як такий вимагає або окремої підгрупи ТКГ, або додаткової юрисдикції однієї з існуючих підгруп. Я сподіваюся, що ці юрисдикції з'являться", - додала Айвазовська.

"Але в 2016 році, з літа, певним чином змінився тренд, оскільки на тему кордону почали говорити не в плані повернення його Україні після виконання політичних пунктів і пунктів із безпеки, відзначаючи контроль як останній майже пункт. Зараз говорять про передачу його в руки третьої сторони. Тобто це компроміс. Це компроміс, який влаштує Україну, але я не думаю, що влаштує Російську Федерацію. Тим не менш, він має раціональну базу, його доцільність можна доводити й аргументувати", - розповіла вона.

Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко поінформував, що Україна не контролює 409,3 км кордону з Російською Федерацією.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n431095
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYTA1RE5UQk1URkZ6VGtNek1FdzNVWE4wUjBJd1dYcFJkWFJEZDBsT1EyVXdUSFpTYWs1RGVqQk1RWFpNT1VNMk1FdzNVbWRPUXpBd1REZFJkbGg2VVhWMFF5c3dURE5TWjNSSFFUQk1OMUYxT1VkTlprNURMekJNV0ZKblRrTXhNRXg2VVhaMFEza3dUR3BSZG1SRE5HWk9Remd3V21KUmRtUkhRakJaZWxGMWRFZFhTVTVIUkRCTVVGRjJkRU13TUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору