EN|RU|UK
 Політика України
  8712  32

 Україна просить захистити своє цивільне населення від терористичних атак і культурного знищення з боку Росії, - представник у Міжнародному суді ООН

Введення тимчасових заходів - нагальне питання і необхідне для захисту невинного цивільного населення, без них Росія і далі гратиме за власними правилами і порушуватиме міжнародне законодавство.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив представник України в Міжнародному суді ООН Гарольд Гонджу Коу.

"Юридична акробатика, яку ми чули від російського представника, демонструє очевидне переконання, що міжнародні правила, що стосуються всіх інших країн, просто не стосуються Росії. Все, про що просить Україна у цього суду, - це використовувати свою законну владу, щоб захистити українське цивільне населення, яке перебуває під загрозою терористичних атак і культурного знищення. Без тимчасових заходів від цього суду Росія продовжить грати за своїми власними правилами і робити протилежне тому, що вимагають ці дві конвенції і невинне українське цивільне населення буде платити ціну", - сказав Гарольд Гонджу Коу.

Також читайте: Росія не заперечує, що постачає зброю для атаки проти цивільних на сході України, - представник України в Гаазі

За його словами, питання застосування попередніх заходів буде питанням "життя і смерті" для невинного цивільного населення.

Він також зазначив, що ситуація надзвичайно гостра і потребує негайного реагування, оскільки, як і у випадку з Грузією, суд повинен ввести тимчасові заходи, оскільки ситуація нестабільна і може змінитися, є незахищене населення, яке потребує захисту, є конфлікт, який триває, і атаки продовжуються .

Источник: https://ua.censor.net.ua/n431156
TUV4VVVYWjBRell3VEVSUmREbERORWxPUjBFd1REZFNaMlJIVnpCTWJsSm5aRWROTUV4eVVYWjBSMWhKVGtOM01FeFFVbWRPUXpFd1dVaFNiSFJIV0VsT1EzbEpUa2RFTUV4eVVtZE9RM2N3V21aUmRtUkhWMHg1T0haTU9VZENNRmxRVVhSSWVsRnJPVU4zTUV4RVVYTTVRM2RtVGtObk1FdzNVbWRrUjFjd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору