EN|RU|UK
 За кордоном
  5329  18
Матеріали за темою:

 Американські конгресмени вимагають санкцій у відповідь на втручання Росії у вибори в Європі

Два американські конгресмени внесли проект резолюції, у якому вимагають, щоб США проголосили офіційну політику введення санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб, які будуть викриті у втручанні у демократичні вибори у різних регіонах світу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки, республіканець Пітер Роскам і демократ Девід Сісіліні внесли проект документа під назвою "Акт про недопущення Росії до виборів у Європі" у зв'язку зі стурбованістю з приводу спроб Росії внести розкол у НАТО, послабити демократичні інститути і посилити позиції екстремістських кандидатів промосковської спрямованості на майбутніх виборах у Європі.

Законодавці нагадали, що у 2017 в Європі відбудеться близько 20 виборчих кампаній, серед яких і важливі вибори у Франції, Німеччині й Великій Британії.

"Росія намагається підірвати демократію і демократичні інститути в усьому західному світі, - заявив Роскам. - Важливо, щоб ми виступили двопартійним фронтом і чітко дали зрозуміти, що Конгрес США рішуче засуджує неправомірні дії Росії в Європі й у всьому світі".


"Кремль має знати, що ми не будемо миритися з їхніми діями, спрямованими проти наших найближчих союзників, - підтримав свого колегу Сесіліні. - Потрібно, щоб Палата представників одноголосно засудила цю діяльність".

Проект документа містить довгий перелік претензій із приводу передбачуваного втручання Росії в справи європейських країн в останні роки.

Згідно з цим документом, розвідка Німеччини повідомила, що російські хакери зламали комп'ютери Бундестагу в 2015 році і викрали документи, які згодом було опубліковано на сайті WikiLeaks.

Болгарські чиновники, йдеться далі, повідомляли, що пов'язана з Росією група здійснила хакерську атаку на Центральну виборчу комісію Болгарії у 2015 році.


Автори документа стверджують, що італійська влада підтвердила, що тривала атака на комп'ютерні системи МЗС цієї країни у 2016 році, ймовірно, була здійснена хакерами, пов'язаними з Росією.

Вони також зазначають, що "армія тролів" використовувала соціальні мережі для поширення новинних повідомлень, які "вводять в оману або таких, що є помилковими", на підтримку кампанії за вихід Великої Британії з ЄС на торішньому референдумі.

Документ закликає Росію "негайно припинити будь-які хакерські і кібератаки, спрямовані проти європейських урядів, політичних партій, урядовців, виборчих органів і громадських інформаційних систем".

"Політикою Уряду Сполучених Штатів є введення санкцій щодо організацій та окремих осіб у Росії або пов'язаних із російським урядом, які причетні до хакерських і кібератак, а також пропагандистських кампаній, спрямованих на втручання в демократичні вибори", - резюмують у документі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431244
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UTNrd1RHcFJjMlJES3pCWlJGRjFTSHBSZFhSSFZ6Qk1TRkYwWkVkQk1FeG1VWFU1UXlzd1dXWlJkVTVET1daT1IwSXdURVJSZG1SRE5qQlpZbEpzZEVkWVprNURZVEJNTjFGMlpFTjZNRmxFVVhSa1IwSkpUa05vTUV0cVVXdEllbEZ2VGtNck1GbElVbXgwUjFCbVRrTm9NRXRxVVd0QlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору