EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3309  6

 Порошенко затвердив ратифікацію угоди з ЄС про участь України в програмі COSME

Ратифікація цієї угоди відкриє доступ українським підприємствам до фінансування як з боку бюджету програми, так і з боку інвестиційних і венчурних фондів ЄС.

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)", передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Президента.

У повідомленні сказано, що ратифікація Угоди COSME дозволить Україні реалізовувати проекти за напрямками програми: поліпшення умов доступу малих та середніх підприємств на ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу.

Програма ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)" (Competiveness of Small and Medium Enterprises) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Ратифікація угоди відкриє доступ українським підприємствам державного, приватного та громадського секторів до фінансування як з боку бюджету програми, так і з боку інвестиційних і венчурних фондів ЄС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431311
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIwSXdUQzlTYkhSRGVUQk1MMUpuVGtOM01GbGlVbW96ZWxGb1RrTjVNRmxFVVhaMFIwSXdURGRTYW5SRE13PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору