EN|RU|UK
 Події
  15105  13

 Кілька патрульних Закарпаття виступили проти свого начальства. Їх підтримав голова ОДА Москаль. У МВС створили комісію

Національна поліція розпочала службове розслідування за фактом неналежного поводження з підлеглими керівництва патрульної поліції Ужгорода та Мукачевого.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Національної поліції.

"Службове розслідування за цим фактом керівник Національної поліції України Сергій Князєв призначив сьогодні, 9 березня", - сказано в ньому.

Факти порушень у патрульній поліції Закарпаття вивчить спеціально створена відомча комісія, до складу якої увійдуть представники кількох структурних підрозділів Нацполіції, зокрема департаментів патрульної поліції і кадрового забезпечення.

Комісія повинна встановити всі обставини виниклого інциденту.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль попросив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і керівника Нацполіції Сергія Князєва змінити керівництво патрульної поліції Мукачевого та Ужгорода у зв'язку зі зверненням 73 патрульних поліцейських.

У зверненні голови ОДА зазначається: "73 патрульних поліцейські написали голові ОДА колективне звернення, в якому заявляють про факти численних порушень законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі і гідності з боку начальника Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачевому Ю.Марценішина, а також його заступника В.Наймана.

Наводимо текст звернення дослівно:

"Ми, що нижче підписалися, а саме: співробітники патрульної поліції Управління патрульної поліції в м. Ужгорода та Мукачевого (далі Управління), які є невід'ємною частиною народу України, підтверджуємо той факт, що з боку керівництва Управління, а саме: начальника Управління майора поліції Марценішина Ю.І. та заступника начальника Управління капітана поліції Наймана В.Із. мають місце численні порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі і гідності співробітників, придушення морально-психологічного клімату колективу, упередження деяких співробітників та інше. Така ситуація негативно впливає на роботу і підриває авторитет патрульної поліції.

З огляду на викладене, ми висловлюємо недовіру керівництву і просимо Вас надіслати комісію для врегулювання ситуації, що склалася, з метою недопущення негативних наслідків".

Також читайте: Рівень довіри до патрульної поліції знизився на 20%, але до системи поліції в цілому - зріс, - Аваков

"Я неодноразово підкреслював, що, крім скандалів, ніякої користі від нової патрульної поліції (НПП) на Закарпатті немає, - коментує звернення Геннадій Москаль. - Через нездале керівництво патрульна поліція повністю завалила роботу, як свідчать показники, кількість ДТП і злочинів за час її роботи не то, що зменшилася, а багато разів зросла. Я направив звернення до міністра МВС Арсена Авакова і вже мав розмову з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим щодо необхідності невідкладного реагування на факти, наведені колективом управління НПП. Моя позиція чітка - керівництво управління має бути зміщене" .

Источник: https://ua.censor.net.ua/n431316
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSU1ozUkhRVEJaVUZGMU9VZE5NRXd6VVhORFJGRjJPVU1yTUV4MlVteDBSMGN3V21KU2FqTjZVVzVPUjBRd1RISlJjMDVIU0RCTVdGRnpkRU1yWms1RGFqQk1ZbEZ6T1VNck1GbEVVWFowUXpBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору