EN|RU|UK
 Політика України
  17264  70

 5 народних депутатів прогуляли всі засідання Ради в 2017 році, - КВУ

Комітет виборців України проаналізував відвідування народними депутатами засідань Ради в січні-лютому 2017 року. За даними письмової та електронної реєстрації п'ятеро народних депутатів ще жодного разу в 2017 році не були присутні на пленарних засіданнях.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт КВУ.

Серед прогульників члени "Опозиційного блоку" Євген Бакулін і Дмитро Добкін, позафракційний Андрій Білецький, а також Сергій Клюєв і Олександр Онищенко, розшукувані українською владою. Білецький 22 лютого озвучив з парламентської трибуни вимоги протестувальників біля ВР, але в парламенті зареєстрований не був.

За даними письмової реєстрації жодного засідання в 2017 році також не відвідали члени "Опозиційного блоку" Михайло Добкін і Юрій Солод. Однак за даними електронної реєстрації ці депутати були на робочому місці, але участі в голосуванні не брали (пропущено 99% голосувань). Тому їх участь у роботі Ради під питанням.

Крім того, згадані народні депутати в січні-лютому не відвідували засідання профільних комітетів Ради. Так, Дмитро Добкін пропустив обидва засідання Комітету з питань аграрної політики в лютому, а Солод - обидва засідання Комітету з питань фінансової політики. Бакулін пропустив засідання Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму 17 січня та 7 лютого.

Всього в січні-лютому 2017 відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради.

Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 26 Закону "Про Регламент Верховної Ради України" перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі пред'явлення посвідчення народного депутата та підтвердження своєї присутності власноручним підписом.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n431318
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRqbEhSREJaVEZGelRrZERaazVEVXpCTFFqZ3dTbkpSYTNSRGFnPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору