EN|RU|UK
 Політика України, Авто
  4541  24
Матеріали за темою:

 На 1 березня 2017 року у військових частинах перебувають 1530 автомобілів, переданих волонтерами, - Міноборони

У Збройних Силах України проведено інвентаризацію транспортних засобів, наданих військовим частинам як благодійна (волонтерська) допомога.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

За результатом проведення інвентаризації встановлено, що станом на 1 березня 2017 року у військових частинах (установах) Збройних Сил України знаходиться 1530 одиниць транспортних засобів, наданих військовим частинам у якості благодійної (волонтерської) допомоги, з них: виробництва країн СНД (СРСР) - 341 од., іноземного виробництва - 1189 од.

Встановлено, що на 80 од. транспортних засобів відсутні номери кузова (шасі), а VIN коди ще 232 од. потребують уточнення. На значну кількість автомобілів частково відсутні документи, підтверджуючі правомірність їх надходження (передачі) до військових частин (акти прийому-передачі, листи про благодійну безкоштовну передачу автомобілів, вантажні митні декларації).

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Шоумен Притула передав військовим саперам два комплекти водолазного спорядження. ФОТО

З метою підготовки необхідних (визначених у законопроекті) даних про транспортний засіб, наданих військовим частинам як благодійна (волонтерська) допомога, для визнання їх гуманітарною допомогою, Озброєнням ЗС України організована робота щодо уточнення військовими частинами реєстраційних даних автомобілів та наявних на них документів (у війська (сили) направлено відповідне розпорядження з терміном виконання до 30 березня 2017 року).

Крім того, Головним управлінням Військової служби правопорядку у ЗС України підготовлені та направлені листи: до Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України та Українського бюро Інтерполу Національної поліції України - для проведення перевірки проінвентаризованих у військових частинах автомобілів по базах викрадених транспортних засобів в Україні та по базах розшукуваних автомобілів за кордоном; до Державної фіскальної служби України - для встановлення режимів перебування транспортного засобу на митній території України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431332
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXhFVVhOMFIwTXdURFU0TUV4TVVYWjBRemN3VERkUmRtUkhRekJNV0ZKblRrTTBaazVIVnpCTU0xRnpkRU14TUV3elVtZDBRM2N3V1VSUmRVNURNekJNUkZKb2RFZFhNRms1T0RCTVJGSm5Ua000TUZwaVVtb3plbEZ1VGtkWE1Fd3pVWFowUTNnd1REZFNaMDVES3pCTU0xRjFRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору