EN|RU|UK
 За кордоном
  9093  71

 Україна використовує Міжнародний суд ООН для "політизованих" звинувачень, - МЗС РФ

У російському зовнішньополітичному відомстві заявили, що Україна використовує Міжнародний суд ООН у Гаазі як платформу для винесення "політизованих" звинувачень.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на коментар Департаменту інформації і друку МЗС Росії.

"Росія виклала свою позицію: Україна використовує Суд як майданчик для озвучування політизованих звинувачень, що виходять за межі юрисдикції Суду, навела докази того, що Україна не обґрунтувала належним чином свої претензії, а також виклала об'єктивну картину ситуації на південному сході України і в Криму" , - йдеться в повідомленні.

Як повідомляли, 16 січня 2017 року Україна подала позов до Міжнародного суду ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації під час її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Слухання в Міжнародному суді ООН у Гаазі (Нідерланди) за позовом України для притягнення Росії до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації під час її агресії проти України проходять 6-9 березня 2017 року. Україна представить аргументи 6 і 8 березня, Росія - 7 і 9 березня. Позов на 45 сторінках опубліковано на сайті суду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна в Гаазі доведе, що РФ фундаментально порушує конвенції, які встановлюють правила міжнародного миру, - Клімкін

Источник: https://ua.censor.net.ua/n431360
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRFZEQk1SRkZ6VGtNek1GbDZVWFYwUXpRd1RHdG5NRmxNVW1kT1F6UXdURWhTWnpsRE9UQk1SRkYxTTNwUmJrNURXREJMUldjd1MwUlJjRWg2VVc1MFEyVXdTakU0TUV0RVVYWjBSMEl3V21KU2FuYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору