EN|RU|UK
 Події
  1346  8
Матеріали за темою:

 На сьогоднішньому засіданні Кабмін має намір затвердити план заходів щодо реалізації стратегії кібербезпеки України на 2017

Кабінет Міністрів на засіданні в п'ятницю має намір затвердити план заходів щодо реалізації стратегії кібербезпеки України на 2017 рік.

Про це йдеться в порядку денному засідання, розміщеному на сайті уряду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українськi новини.

Кабмін має намір розглянути проект закону про ратифікацію міжурядового протоколу зі Швейцарією про внесення змін і доповнень до угоди про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів.

Також уряд розгляне проекти указів Президента про створення національного природного парку "Дніпровсько-Тетерівський" і про внесення змін до положення про службовий паспорт України.

Крім того, Кабмін має намір затвердити технічний регламент обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному й електронному обладнанні, ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів і небезпечних відходів повітряним транспортом, порядок ведення державного реєстру видавців, виробників і розповсюджувачів видавничої продукції та порядок використання коштів державного бюджету, призначених для будівництва мостового переходу в Запоріжжі.


На засіданні буде розглянуто питання про створення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів і внесення змін у додаток до порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу.

Також уряд затвердить делегацію уряду для участі в переговорах із підготовки тексту проекту протоколу з Угорщиною про внесення змін до угоди про міжнародне автомобільне сполучення й призначить уповноважених із питань співпраці на прикордонних водах і їхніх заступників.

Кабмін має намір затвердити перелік земельних ділянок державної власності, які не належать до земель оборони, де заплановано будівництво житла для військовослужбовців Служби зовнішньої розвідки і членів їхніх сімей.

Згідно з порядком денним, на засіданні розглядатимуть кадрові питання й питання з обмеженим доступом.

Початок засідання уряду під головуванням Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.

Як повідомляли, попереднє засідання уряду відбулося 1 березня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431376
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFpNZVM5UmREbERkekJaU0ZKc2RFTXdNRXhFVVhaa1F6a3dXVGhuTUZsUVVtZE9SMUF3VEZSU1p6TjZVWFYwUjFjd1RFaFJkR1JIUVRCTVNGRjBaRU16TUV3dlVYUmtRell3VEVJNE1FcHlVWE5PUTNnd1RIcFNiSFJET1E9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору