EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  20934  90
Матеріали за темою:

 "Великая Россия" - це блеф, вона велика по силі й дуже слабка у своїй економіці. За один день може змінитися все, - Кравчук

Падіння чинного режиму в Росії може розпочатися раптово й в один день, тому Україні слід мати терпіння.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Обозревателю" сказав перший президент України Леонід Кравчук.

"Запам'ятайте мої слова, коли рух розпочинає народ, то за один день може змінитися все. Ось, будь ласка, був Радянський Союз і 8 грудня 1991 його не стало. Так і тут, "великая Россия" - це блеф, вона велика по силі і дуже слабка у своїй економіці. Коли щодо Росії запровадили санкції, вона почала сипатися, і голодом, і відсутністю товарів, і зарплатами", - сказав екс-президент.

На думку Кравчука, виходячи з процесів, яка відбуваються в Росії та Україні, кардинальні зміни можуть відбутися за один день.


"Все стане іншим, відновляться кордони, життя піде по-новому. Але нам потрібно розуміти, що такі глобальні речі, як зміна кордонів, не вирішують за один день, потрібно набратися терпіння", - уклав він.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко обговорив із головою МЗС Німеччини Зігмаром Габріелем посилення санкцій проти Росії у зв'язку із загостренням ситуації на Донбасі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431386
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzEwUjBFd1RFUlJjM1JIU0RCWlVGRjFhVGgyTUV4UVVYWjBRemN3VERkUmRFaDZVWFYwUXlzd1dVUlJkRTVES3pCTU1UZ3dUR1pSYzA1SFFUQk1OMUZ6WkVkWE1GbE1VWFprUTNkSlRrTXZNRXgyVVhOT1IwTXdURUk0TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWkRnd1RGaFJkWFJES3pCTU0xRjJkRU00TUZwaVVYVjBRM2RtVGtObk1FdzNVbWRrUjFjd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору