EN|RU|UK
 Економіка
  7176  52

 Якщо не реформувати пенсійну систему, майбутні пенсіонери будуть ще біднішими, - директор Світового Банку в Україні Сату Каконен

Україна гостро потребує пенсійної реформи.

Про це сказала директор Світового Банку в Україні Сату какони в інтерв'ю з Emerging Europe, передає Цензор.НЕТ.

Каконен розповіла, що в цілому обсяги реформ в Україні вражають.

"Здається, ніби в Україні за останні три роки майже нічого не сталося в плані реформ. Але якщо подивитися, то український уряд за останні три роки впровадив більше реформ, ніж уряди попередніх 15 років. Тут є позитивна тенденція. Все почало рухатися в правильному напрямку, але потрібно ще багато чого зробити, щоб досягти потенціалу", - сказала Каконен.


Директор СБ в Україні назвала кілька сфер, у яких реформи дуже потрібні найближчим часом. Насамперед, це пенсійний сектор.

"Потреба у пенсійній реформі дуже гостра. Якщо не реформувати пенсійну систему, майбутні покоління пенсіонерів будуть ще біднішими, ніж сучасні", - вважає Каконен.

Крім того, реформи потрібні в таких сферах, як сільське господарство, земельний ринок, охорона здоров'я й освіта.

"Українці живуть на 10 років менше, ніж інші європейці, а це неприйнятно. Крім того, людям не подобається рівень медичних послуг. Дані свідчать про те, що тільки 10 відсотків населення задоволені медичним обслуговуванням, так що ця реформа теж дуже потрібна", - сказала Каконен.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431407
VEhrNGRrdzVReTh3VEZoUmRtUkhRakJhWWxGMVpFTTVNRXhCWnpCWlJGRjBaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEVJNE1Fd3ZVWFJrUXprd1dVaFNiSFJIVUdaT1EyZ3dURXhTYkhSSFF6Qk1OMUZ6ZEVNME1FeHJaekJNU0ZGelRrTTVNRXh2UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору