EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8115  32
Матеріали за темою:

 Кабмін скасував близько 100 нормативно-правових актів, які заважали веденню бізнесу

Кабінет Міністрів України на засіданні в п'ятницю ухвалив рішення про скасування близько 100 нормативно-правових актів, які на сьогодні не мають законодавчих підстав і заважають веденню бізнесу в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Кабміну.

Протягом 2 місяців міністерства та інші органи можуть обґрунтувати відновлення дії цих нормативно-правових актів.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що протягом останніх днів провів низку зустрічей із представниками українського та іноземного бізнесу.

"Усі говорять про те, що недолугі регуляції стримують економічне зростання і уповільнюють інвестування в Україну.
Це означає, що належного клімату в різних сферах поки ще не створено", - зазначив він.

Тим часом представники бізнесу відзначають позитивні наслідки певних кроків, які вже зробив уряд.

Так, наприкінці 2016 року уряд у рамках "дерегуляційного дня" скасував понад триста постанов і нормативних актів, що обмежували діяльність бізнесу в Україні.

Також читайте: Зареєструвати бізнес в Україні від сьогодні можна онлайн

"Фахівці підрахували, що 367 актів - це 3 тис. сторінок різноманітних регуляцій і вимог, які має виконати український бізнес, бізнес, який працює в Україні. Уявіть, скільки треба витратити часу, щоб їх прочитати, потім їх виконати, ще й не помилитися, тому що кожна помилка може бути неприємною з точки зору штрафних санкцій", - наголосив Гройсман.

Він зауважив, що після скасування регуляторних актів було визначено період, упродовж якого міністерства й зацікавлені органи могли виступити за відновлення їхньої дії. "Жодного звернення на повернення не надійшло", - сказав голова уряду.

Розвиток національної економіки є одним із найважливіших пріоритетів уряду, наголосив прем'єр-міністр.

"Наше завдання в той момент, коли є багато людей, які хочуть блокувати наш економічний розвиток, блокувати економічно нашу крану, знищувати її ззовні і зсередини, працювати ще більш якісно для того, щоб утримати економічне зростання", - наголосив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431432
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2xCU1owNURLekJNYmxKblpFTTRNRXhFVVhaVE9IWXdURWhTYkhSRE16Qk1NMUYwWkVkQ1prNURNREJNTjFGMWRFZEVNRXg2VVhSa1F6a3dXVW80TUVweVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору