EN|RU|UK
 Політика України
  49439  24

 Російські представники в ОБСЄ погрожували українським верифікаторам під час щорічної наради держав-учасниць ОБСЄ у Відні, - Генштаб ЗСУ

Російські представники в ОБСЄ погрожували українським верифікаторам під час щорічної наради держав-учасниць ОБСЄ у Відні, після того як українська сторона оприлюднила результати січневого інспекції на території Росії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Генштабу ЗСУ.

"Озвучені результати інспекції у Російській Федерації, а також інформація щодо присутності та незаконної діяльності її збройних сил на сході України, підтримки незаконних збройних формувань на території Донбасу викликали бурхливі дискусії серед держав-учасниць, що призвело до емоційних заяв представників російської делегації, включаючи погрози щодо "підготовки сюрпризів українським верифікаторам", - розповіли в Генштабі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Двох полковників - Генштабу і Держприкордонслужби - затримано на хабарі в $ 6 тис., - Військова прокуратура. ФОТО

За інформацією українських верифікаторів, російська сторона здійснила чергову спробу звинуватити Україну у порушенні міжнародних зобов'язань відповідно до положень ВД-2011 під приводом «незвичайної військової діяльності» на сході країни. Делегація України аргументовано спростувала такі звинувачення, посилаючись на передані Україною у визначені терміни офіційні документи, які були розповсюджені серед усіх держав-учасниць та надані Центру з попередження конфліктів ОБСЄ.

Для того, щоб нівелювати подібні російські звинувачення на адресу України, держави-учасниці ОБСЄ (США, Канада, Данія, Норвегія та Угорщина у складі представників держав Вишеградської четвірки) поінформували про готовність проведення протягом 2017 року на території України, у тому числі у зоні АТО, до десяти понадквотних інспекцій за ВД-2011.

Метою зазначених заходів є моніторинг військово-політичної обстановки, збір фактів щодо присутності особового складу, ОВТ, підрозділів та частин збройних сил Російської Федерації на тимчасово неконтрольованій території України, ознайомлення з діяльністю Збройних Сил України та інших законних військових формувань.

Крім того, заручившись підтримкою провідних держав-учасниць ОБСЄ, Україна закликала РФ організувати проведення подібних заходів на російській території у прикордонних з Україною районах з метою усунення занепокоєння щодо її військової діяльності та створення нових об'єднань, з'єднань, формувань та частин поблизу з державним кордоном України.

Також читайте: Міноборони заявляє про недопуск української інспекції на місця дислокації артилерійських систем у Ростовській області РФ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431467
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNURNREJNTjFGMldIcFNiSFJET1RCWlNGRjJPVU14TUV4eVVtaDBSMWN3V1RrNE1Fd3ZVWFowUTNvd1dVUlJkblJETXpCTWFEZ3dURVJTWjA1RE9EQmFZbEpxZVVSUmIwNURhMlpPUTFRd1RGaFJkbVJIU1RCWlRGRnpUa040U1U1RFdEQkxSamd3U2pkUmEyUkRhREJKVWpnd1NreFNiSFJETURCTVdGRjJaRWROWms1RFZUQk1OMUYyWkVONE1FeEVVbWRSUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору