EN|RU|UK
 Політика України
  21821  92

 Підрядники не взяли грошей за одну з відремонтованих доріг, коли дізналися, що ми не будемо вимагати з них відкат, - мер Конотопа

Мер Конотопа Артем Семеніхін заявив, що в місті вивели на новий рівень будівництво доріг і створили новий конкурентний ринок у цій сфері.

Про це він повідомив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Ми вивели на новий рівень будівництво доріг. Тобто спочатку ми поламали ту систему, яка була. А потім - створили новий конкурентний ринок будівництва доріг у місті Конотоп. Це дозволило нам зекономити на будівництві доріг дуже суттєву суму. Ми тільки по одній вулиці, де вартість проекту була півтора мільйони, зекономили тільки на самому асфальті 180 тисяч", - повідомив мер Конотопа.

"Ті дороги, які ми побудували минулого року, - на них не те що вибоїн немає, там і вода не стоїть. От поїдьте на вулицю генерала Тхора - і нехай вам покажуть ту ділянку, яку там зробили за часів Семеніхіна. І порівняйте з ділянкою, яку зрозбили за часів попередніх мерів. У нас, на відміну від попередників, бордюри стоять, у нас роз'їзди зроблені. І на 170 тисяч дешевше тільки по тій вулиці і тільки по асфальту! Я вже мовчу про проект", - заявив Семеніхін.

" Той асфальт, який ми клали минулого року, - стоїть, і зауважень до нього немає. До речі, минулого року підрядники, які з нами працювали, не взяли грошей за одну з доріг. Дорога по вулиці Батуринській - безкоштовна. А це понад мільйон гривень. Покажіть мені, де раніше у Конотопі чи будь-де підрядники дарували дороги! Вони думали, що після закінчення робіт ми візьмемо з них відкат. І коли дізналися, що ми в ці ігри не граємо ... я вам чесно кажу. І можу познайомити з людиною, яка це зробила", - резюмував мер Конотопа.

Повний текст інтерв'ю з Артемом Семеніхіним читайте ТУТ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n431477
VEhrNGRrdzVRekF3VERkU1owNURLekJNVUZGMVNIcFJjM1JIVnpCTVZGRjFkRU4zTUZsS09EQk1lbEYwWkVkQlprNURZVEJNTjFGMlpFTXJNRmxNVVhaMFF5OD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору